Зеленський панічно боїться навіть тіні Порошенка

12 березня, 13:07
Зеленський панічно боїться навіть тіні Порошенка
Фото: Liga.Net

Ключовим об'єктом зусиль президента будь-якої нормальної країни є його власна програма розвитку держави, а не переслідування попередників.

Якщо представники команди Володимира Зеленського заведуть ще одну справу на Петра Порошенка, то це в черговий раз покаже, що: головне, внутрішньо мотивоване завдання для шостого президента пов'язано виключно з особистістю п'ятого президента.

Погодьтеся, це ненормально; оскільки об'єктом зусиль президента будь-якої країни має бути його власна програма дій, завдання та цілі якої спрямовані на сталий розвиток держави.

Нескінченні ж спроби "накопати" щось на попередника, критикуючи його, але при цьому продовжуючи в ряді сфер ту ж саму роботу, що і попередник, не дозволяють сформулювати завдання навіть на найближче майбутнє.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", Зеленський прийшов до влади завдяки брехні, яку розповсюджували не тільки медіаресурси Коломойського, а й кремлівські ЗМІ.

Автор : Олеся Яхно
Читайте також:
За 2 роки при владі Володимир Зеленський устиг перетворити майже всі державні органи у некомпетентні збіговиська "для своїх".
03 червня, 08:48
"Каскадні" темпи вакцинації, які обіцяв провести очільник вітчизняного міністерства охорони здоров'я, завершилися 90 щепленнями у суботу.
01 березня, 10:23
Зе-команда так і не зрозуміла, що після 2014 року українське суспільство докорінно змінилося: терпіти кривосуддя ніхто більше не буде.
27 лютого, 20:53
Новорічний виступ Володимира Зеленського нагадує підліткове фрондерство задля порятунку іміджу головного "слуги народу".
02 січня, 13:37
Вітчизняні підприємці нарікають на відсутність сталого порядку у країні, а самі схильні до системної корупції.
19.12.2020, 17:45
Громадяни України, які досі підтримують "політику" Володимира Зеленського, становлять неосвічений і декласований прошарок суспільства.
30.11.2020, 10:55