Зеленський у шпагаті Януковича

Опінії
10 червня, 12:53
Зеленський у шпагаті Януковича

"Найвеличніший лідер" із Кривого Рогу вирішив повторити долю попередника свого попередника, зіпсувавши міжнародну репутацію України.

Народний депутат України VIII скликання

Своєю поведінкою Володимир Зеленський продовжує породжувати скандали та вбивати клин у стосунки України й Сполучених Штатів Америки. Виявляється, Зеленський погодився зі зняттям санкцій проти "Північного потоку-2", але потім розіграв здивування та звинуватив Білий дім у тому, що його не попередили.

І знову виникає риторичне питання: «Що робив Зеленський, аби "Північний потік-2" не добудували?». За 2 роки, аж до останньої пресконференції, він навіть жодного разу про нього не згадував!

Можливо, що він навіть не знав про його існування; хоча Білий дім заявляє, що повідомляв Зеленського. Аж раптом виявилося, що "Північний потік-2" вже побудували, а "найвеличніший" нічого кращого не вигадав, як звинуватити Байдена.

Читайте також:

І в тому, що "Північний потік-2" почне функціонувати винен, у тому числі Зеленський, який за 2 роки нічого не зробив, щоби зупинити його будівництво. Це він знищив міжнародну проукраїнську коаліцію!

Це він домігся того, що керівництво Німеччини не бажає з ним спілкуватися та повністю його ігнорує. Це він зруйнував стосунки зі США, а під час розмови з колишнім американським президентом міг тільки позаздрити літаку, але не зміг промовити необхідних тез та нагадати про болючу проблему.

І що сьогодні робить Зеленський? Правильно — звинувачує Байдена та продовжує руйнувати дружні стосунки зі США, а що ж йому ще робити.

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Просто вони обоє тією чи іншою мірою опинилися десь не зовсім з тими людьми, котрі давно мають власний конфлікт інтересів.
03 червня, 09:37
Німецькі екологи заблокували будівництво "Північного потоку-2"
05 травня, 10:30
Дно Балтійського моря може містити місця захоронення ядерних відходів, що були створені  російськими військовими на початку 1990-х.
29.12.2019, 08:17
Зелена СВОЛОТА влаштовує акцію таврування та морального катування судді КСУ Литвинова Олександра Миколайовича
вчора, 15:15
Команда борців із "епохою бідності" продовжує втілювати свої забаганки у життя. Нині Зе-команда взялася за реформу поштової служби.
вчора, 14:28
Податкова реформа від "Слуг народу" зводиться до простої формули: пересічним українцям тримати гроші під подушкою офіційно буде заборонено!
вчора, 11:54