Зеленський у шпагаті Януковича

Опінії
10.06.2021, 12:53
Зеленський у шпагаті Януковича

"Найвеличніший лідер" із Кривого Рогу вирішив повторити долю попередника свого попередника, зіпсувавши міжнародну репутацію України.

Народний депутат України VIII скликання

Своєю поведінкою Володимир Зеленський продовжує породжувати скандали та вбивати клин у стосунки України й Сполучених Штатів Америки. Виявляється, Зеленський погодився зі зняттям санкцій проти "Північного потоку-2", але потім розіграв здивування та звинуватив Білий дім у тому, що його не попередили.

І знову виникає риторичне питання: «Що робив Зеленський, аби "Північний потік-2" не добудували?». За 2 роки, аж до останньої пресконференції, він навіть жодного разу про нього не згадував!

Можливо, що він навіть не знав про його існування; хоча Білий дім заявляє, що повідомляв Зеленського. Аж раптом виявилося, що "Північний потік-2" вже побудували, а "найвеличніший" нічого кращого не вигадав, як звинуватити Байдена.

Читайте також:

І в тому, що "Північний потік-2" почне функціонувати винен, у тому числі Зеленський, який за 2 роки нічого не зробив, щоби зупинити його будівництво. Це він знищив міжнародну проукраїнську коаліцію!

Це він домігся того, що керівництво Німеччини не бажає з ним спілкуватися та повністю його ігнорує. Це він зруйнував стосунки зі США, а під час розмови з колишнім американським президентом міг тільки позаздрити літаку, але не зміг промовити необхідних тез та нагадати про болючу проблему.

І що сьогодні робить Зеленський? Правильно — звинувачує Байдена та продовжує руйнувати дружні стосунки зі США, а що ж йому ще робити.

Читайте також:
Зупинка пов'язана з тим, що він не повністю відповідає праву Європейського Союзу
17 січня, 16:45
Банкова звинувачує у спорудженні "Північного потоку-2" всіх, окрім Зе-команди. Там як завжди перекладають усе з хворої голови на здорову.
30.09.2021, 08:52
Про загрозу енерґетичній, економічній та територіальній безпеці України та реконструкцію Російської імперії.
21.07.2021, 12:52
Думка, що з "Північним потоком-2" усе втрачено, що газ піде в обхід України, поки що передчасна.
10.07.2021, 09:12
Просто вони обоє тією чи іншою мірою опинилися десь не зовсім з тими людьми, котрі давно мають власний конфлікт інтересів.
03.06.2021, 09:37
Німецькі екологи заблокували будівництво "Північного потоку-2"
05.05.2021, 10:30