Зеленський вирішив піти на пряму конфронтацію з найближчими союзниками

ПОЛІТИКА
20 вересня, 08:55
Зеленський вирішив піти на пряму конфронтацію з найближчими союзниками

Польща припиняє підтримку українських біженців з 2024 року.

Експремʼєрка від польської правлячої партії PiS Беата Шидло розкритикувала слова українського чиновника за «повчання Польщі» і «вказування, що мають робити члени ЄС».

«Те, що Україна хоче судитися з Польщею (і Словаччиною та Угорщиною) за продовження заборони на імпорт українського зерна – це одне. Друге – дивовижний стиль виступів заступника міністра економіки України Тараса Качки, який поводиться просто нахабно. В інтерв’ю для Politico він читає Польщі лекції про те, що, на його думку, можуть чи не можуть робити країни-члени ЄС. Качка навіть каже, що судитися з Польщею – це бути «прикладом для світу», – зазначила Беата Шидло.

Шидло зауважила, що замість того, щоб повчати Польщу, український заступник міністра мав би подумати, який «приклад світові» подає Україна, коли так ставиться до країни, яка рятувала Україну в найдраматичніші моменти. І передусім влада має подумати, як поляки сприймають слова та поведінку української влади.

Своєю чергою, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що  Київ розпочав юридичний процес проти Польщі, Словаччини та Угорщини у Світовій організації торгівлі. Після цього представник польського уряду Петро Мюллер заявив, що «Підтримка біженців, яка включає скасування вимог про проживання та надання дозволів на роботу, безкоштовний доступ до шкіл, медичного обслуговування та сімейної допомоги, не буде продовжено наступного року».

Читайте також:
Опінії
Ручні популісти Банкової втратили відчуття страху. Це сталося не сьогодні, але саме зараз вони накинулися на наших незламних захисників.
27 листопада, 10:58
Новини
Контррозвідники слухали в ресторані пісні Міхаіла Круга.
09 листопада, 07:35
Опінії
Головнокомандувач ЗСУ планує захистити кандидатську дисертацію в «Одеській юридичній академії» «підрахуя» Сергія Ківалова
06 листопада, 13:08
Війна
Наразі керівництво бригади намагається не допустити розголосу та уникнути відповідальності.
04 листопада, 19:01
Політика
«Це знущання з пам’яті героїв»: конфліктом влади й родин загиблих обернулося будівництво Національного військового кладовища.
30 жовтня, 19:44
Кримінал
«Насильству в Україні місця не буде» — Володимир Зеленський.
23 жовтня, 18:32