Зеленський як новий президент

ПОЛІТИКА
26 лютого, 07:00
Зеленський як новий президент
Фото: Google

Володимир Оманський втомився, але голова держави Андрій Єрмак продовжує використовувати його. Ляльководу з Банкової потрібна маріонетка.

Пресконференція показала, що поки що Зеленський ще не готовий вдруге стати президентом. На одній ненависті Зеленського до Петра Порошенка, але за уважності до побажань Ігоря Коломойського, далеко не виїдеш.

Тим більше, що всю виборчу кампанію Зеленському згадуватимуть 4-річне безроздільне правління могутнього фаворита Єрмака, який поїде на час виборів кудись в Оман чи ОАЕ. Своєї справжньої Партії Зеленський не має.

ЗМІ гратимуть на два фронти, силовики саботуватимуть, а нагромаджені на вибори гроші швидко таїтимуть. Зеленському залишається лише сподівається на успішну експлуатацію іміджу Переможця війни, за який буде велика конкуренція.

Можна, звісно, сподіватися на обіцяну міжнародну підтримку на майбутніх наступних виборах. Однак, це скоріше самообман і не більше, така собі гра одного актора.

Бо, як тільки закінчиться війна, Захід різко змінить тон щодо Зеленського і стане або суворим учителем, або навіть наглядачем. У таких умовах просто сфальшувати вибори буде важко, але можна.

Автор : Віктор Небоженко
Читайте також:
Опінії
Його максимум – шось нарішать особисто і одноразово, а не системно і щоб працювало само.
24 квітня, 15:05
Мистецтво
24 червня на лондонському стадіоні світового класу "Wembley" відбудеться масштабний благодійний концерт.
06 березня, 17:37
Опінії
Чому Тимошенко, Арестович та вже колишній нардеп Трухін замість негайної мобілізації до лав ЗСУ, спокійно виїжджають за кордон
28 лютого, 12:23
Опінії
Свою раптову подорож Європою Зеленський розпочав у Лондоні, потім вирушив до Парижа.
10 лютого, 16:07
Політика
Але, Вова, може почнеш спочатку з себе і Оману?
28 січня, 09:50
Політика
На авіаперевезення Зеленського витратять 94 млн гривень
12 січня, 17:15