Зеленський як новий президент

ПОЛІТИКА
26 лютого, 07:00
Зеленський як новий президент
Фото: Google

Володимир Оманський втомився, але голова держави Андрій Єрмак продовжує використовувати його. Ляльководу з Банкової потрібна маріонетка.

Пресконференція показала, що поки що Зеленський ще не готовий вдруге стати президентом. На одній ненависті Зеленського до Петра Порошенка, але за уважності до побажань Ігоря Коломойського, далеко не виїдеш.

Тим більше, що всю виборчу кампанію Зеленському згадуватимуть 4-річне безроздільне правління могутнього фаворита Єрмака, який поїде на час виборів кудись в Оман чи ОАЕ. Своєї справжньої Партії Зеленський не має.

ЗМІ гратимуть на два фронти, силовики саботуватимуть, а нагромаджені на вибори гроші швидко таїтимуть. Зеленському залишається лише сподівається на успішну експлуатацію іміджу Переможця війни, за який буде велика конкуренція.

Можна, звісно, сподіватися на обіцяну міжнародну підтримку на майбутніх наступних виборах. Однак, це скоріше самообман і не більше, така собі гра одного актора.

Бо, як тільки закінчиться війна, Захід різко змінить тон щодо Зеленського і стане або суворим учителем, або навіть наглядачем. У таких умовах просто сфальшувати вибори буде важко, але можна.

Автор : Віктор Небоженко
Читайте також:
Опінії
Колись найвеличнішому лідору з Кривого Рогу не вдалося підкупити московита Алєксандра Маслякова. Нині взявся за американця Руперта Мердока.
21 листопада, 21:30
Політика
Президенту нічого і нікого боятися. Крім послужливих ідіотів.
18 листопада, 10:25
Політика
Віктор Хоренко дізнався про своє звільнення зі ЗМІ.
04 листопада, 07:25
Блоги
Одна з ознак цивілізації – відношення до договору. Володимир Зеленський відверто ігнорує цю усталену норму.
03 вересня, 21:39
Виміри
На Полтавщині слуги Зеленського будують лінію захисту.
25 серпня, 18:05
Політика
Напередодні великої війни йому ввижалися травневі шашлики... Може досить щось вживати?
06 серпня, 07:25