Зеленський здав Вовчанськ

ВІЙНА
15 травня, 11:41
Наслідки обстрілу Вовчанська
Наслідки обстрілу Вовчанська
Фото: Сергій Болвінов / Facebook

Полтава і Харків на черзі?

Народний депутат Олексій Гончаренко повідомляє, що у Вовчанськ переходить під російську окупацію.

Зеленський здав Вовчанськ_1

За даними експерта Bild з аналізу відкритих даних Юліана Рьопке, окупанти увійшли у північну частину Вовчанська, у районі м’ясокомбінату тривають бої.

Оборону ведуть, зокрема, бійці Легіону Свобода Росії та РДК. При цьому війська рф намагаються обійти місто за чотири кілометри на схід, де їм, за даними Рьопке, вдалося перерізати дорогу з Вовчанська в Тихе.

Зеленський здав Вовчанськ_3

Під містом окупанти захопили села Плетенівка, Огурцове, Гатище і Бугруватка. При цьому Bild підтверджує, що темпи російського просування знизилися.

Паралельно російські війська наступають на село Липці, проте там вони штурмують тільки піхотою, без техніки. Окупантам, за даними аналітика, вдалося взяти села Стрілеча, Красне, Пильна, Борисівка, а також увійти в Лук’янці та Глибоке.

Зеленський здав Вовчанськ_5

Генштаб ЗСУ вночі 15 травня повідомляв, що в районах Лук’янців і Вовчанська на Харківщині ЗСУ «перемістилися на більш вигідні позиції».

Автор : Гнап Нерушима
Читайте також:
Війна
Передові ворожі загони сунуть «м'ясними штурмами» у західну частину Донеччини. Для загарбання української землі використовують всю техніку.
13 червня, 21:42
Війна
Окупаційно-терористичний контингент РФ намагається вийти на адміністративну межу Луганської області. У хід іде все включно з іпритом.
11 червня, 19:22
Війна
Ворог рішуче тисне на всьому обширі Східного фронту. Одне із головних завдань загарбників — вийти на так звану адмінмежу Донеччини.
02 червня, 09:33
Війна
Російські окупували селище Нетайлове на Донеччині, — DeepState
27 травня, 09:43
Війна
Загони африканського корпусу раніше були розгорнуто в Сирії, Лівії, Буркіна-Фасо та Нігері
24 травня, 16:48
Опінії
Наше політично військове (саме в такій послідовності) керівництво не дуже. Як завжди. Все більше в надії що саме розсмокчеться.
14 травня, 10:03