Зеленський згадуючи геройські чини кіборгів, забув як в той час переховувався від військкомату

ПОЛІТИКА
17.01.2021, 13:00
Зеленський згадуючи геройські чини кіборгів, забув як в той час переховувався від військкомату
Фото: volyn.com.ua

Коли Вовка “по приколу” став Верховним Головнокомандувачем, то відразу заявив: щоб припинити війну просто треба перестати стріляти...

Володимир Зеленський опублікував у себе в Telegram хвалебну оду на адресу українських військових і добровольців, які брали участь в обороні Донецького аеропорту, “відкривши посполитим Америку” про звитягу “кіборгів”.

“Наші відважні хлопці та дівчата – військові, добровольці, волонтери – тримали оборону ДАПу 242 дні”...– нагадав пан Зеленський. 

При цьому він резонно зауважив, що кіборги  були лише людьми, “які показали всім нам, як це – тримати оборону навіть у меншості, вгризатися в бетон, але не відступати. Не віддавати ворогу без бою жодного сантиметра своєї території. Не тому, що вона має якесь стратегічне значення, а тому, що це – твоя земля, твій дім, який потрібно захищати”. 

Молодець Вова! Але ж як кажуть у народі: За вовка помовка, а заєць мало кобилу не з’їв...

Це тепер він несе браваду в дусі – “кожен з нас – Президент” або “кожен з нас – кіборг”, “підмазуючись” до чину героїв. 

Відзначимо, що “кіборги” захищали донецький аеропорт починаючи з 25 травня 2014 року і аж до середини січня 2015-го.

Але де ж насправді був нинішній “гарант” Володимир Зеленський, говорячи його ж словами, в той час, коли справжні українські кіборги вгризалися у бетон та у свою землю?

Мало того, що грав "обрізом" на роялі, так і ще переховувався від військкомату.

У Міноборони ще два роки тому нагадували:

Для призову під час мобілізації громадянину Зеленському В.О. надсилалися повістки: 15.04.2014, 23.06.2014, 15.08.2014, 10.05.2015 за адресою, визначеною у його облікових документах.
Громадянин Зеленський В.О. до військового комісаріату за його викликом не прибував.

І найхарактерніше. Коли Вовка, що називається по приколу, став президентом країни, то майже відразу заявив: для того, щоб припинити війну просто треба перестати стріляти.

Ось так все просто: більше не треба вгризатися в з рідну землю, не треба зупиняти навалу орків зі Сходу, а просто припинити стріляти та й по всьому… І це, за його логікою, відразу мало б умиротворити Путіна... але чомусь так і не умиротворило.

Та часом можна погодитися із Зеленським, коли навіть він вже помітив, що героїчна оборона Донецького аеропорту остаточно зламала плани Росії із захоплення України. 

Візьмемо хоча б вчорашню цитату нашого з вами “гаранта”: Це виглядало як диво (навіть з екрана Вовкиного смартфона-РЕД), коли наші люди витримували навіть після того, як почав «здаватися» бетон. Але жодного дива – це відбивало закономірність. Українці довели, що рубіж свободи народів у Європі тепер – по східному кордону нашої держави, і на захід його вже ніхто й ніколи не відтисне. 

Додамо: як би не старалися в тому напрямку підручні Зе –  різні  “єрмаки” та “кучми” ставлячи свої підписи під папіряками, що визнають Л\ДНР. 

З непереборним прагненням українців до свободи нічого також вже не вдіють ані Путін, ані злодійкуватий олігарх Коломойський, ані його пахолок Зеленський, який ще рік тому задивлявся в очі Путіну, щоб побачити там бажання миру.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Полеглого 19-річного добровольця-правосекторівця з Полтави Святослава Горбенка (друга "Скельда") відзначено орденом "Золота Зірка".
30.08.2021, 12:14
Політика
Найбільші економіки світу вкотре закликали росію «повністю» та «беззастережно вивести війська» з України. Обуренню G7 немає меж.
21:32
Політика
Цей закон перевертає все з ніг на голову і замість контролю суспільства над владою встановлює контроль влади над суспільством.
18:31
Політика
20-річний син чиновника винаймає квартиру у Лондоні, що по кишені не всім британцям. Але родину Подсоха у декларації не вказує.
15:25
Політика
Україна визнає право інгуського народу на самовизначення та створення незалежної суверенної національної держави
15:11
Політика
Цей гіпопотам із зоопарку Сан-Антоніо, штат Техас, уже має досвід у політичних перегонах.
11:17