Земляки Миколи Гоголя передали автівку фронтовикам ЗСУ

ПОЛТАВА
05.01.2025, 07:09
Земляки Миколи Гоголя передали автівку фронтовикам ЗСУ

Полтавські «зелені ямщики» не збираються допомагати українській армії. Для них набивання власних кишень під час війни — важливіша справа.

Інакшої думки Великосорочинська громада, яка продовжує рішуче допомагати нашим захисникам, передає медіаагенція «Останній Бастіон». Зазначається, як на засіданні позачергової сесії органу місцевого самоврядування депутати додатково виділили 1 мільйон гривень.

Кошти розподілять між військовими частинами відповідно до їхніх запитів, які надішли за минулі кілька тижнів. Фронтовикам, зокрема й уродженцям Полтавського краю, обіцяно придбати необхідне для ведення бойових дій обладнання.

«Днями військова частина, де служить житель нашої громади, отримала автомобіль «Volkswagen Transporter». Його придбали за власний кошт працівники виконавчого комітету та фінансового відділу селищної ради. Не зупиняємося на досягнутому», — зазначив голова громади Олександр Тищицький.

А проте, як раніше інформувала медіаагенція «Останній Бастіон», диканські благодійники патріотичні до глибини своїх кишень. Незламним воякам, які тримають найгарячіші точки на Донеччині, відвезли вкрай потрібні речі; громада поруч зі своїми земляками.

Читайте також:
Опінії
Коли грабіжники пишуть закони: навіщо Україні нав’язали «боротьбу з антисемітизмом».
вчора, 08:05
Політика
Українці не йдуть на пенсію: в країні зростає кількість працюючих пенсіонерів.
10 квітня, 11:28
Позиція
Як незаконна мобілізація жінок приховує страх «еліт» перед передовою.
03 квітня, 18:55
Світ
За осінній семестр 2024–2025 навчального року зафіксовано 16 тисяч таких випадків — більше, ніж за весь навчальний рік десятиліття тому.
31 березня, 13:34
Опінії
Відповідальність наздожене всіх.
31 березня, 13:00
Політика
Мама двох дітей розповіла про досвід сурогатного материнства.
28 березня, 15:32