Зерно з полів Луганщини вивезено на росію, – голова ОВА Сергій Гайдай

ЕКОНОМІКА
26.08.2022, 17:00
Зерно з полів Луганщини вивезено на росію, – голова ОВА Сергій Гайдай

У "найкращих" традиціях більшовиків сучасні загарбники з московії взялися повторити Голодомор в Україні, вкравши наш врожай.

Такі відомості на своєму публічному Telegram-каналі оприлюднив голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай.

За його словами, російські терористичні сили за наведенням колаборантів і сепаратистів вкрали 200 тисяч тонн зерна, зібрані на полях фарерського господарства "Агротон".

«Нам надходить інформація від аграріїв, які залишилися на окупованій території, що ситуація у регіоні наближається до катастрофічної. Цьогоріч ми очікували на найбільший за всі роки врожай. Але, на жаль, збирається наше зерно зараз для росіян. Багато керівників сільськогосподарських підприємств виїхали до безпечних регіонів України. Але є й ті, що пішли на співпрацю з РФ і здавали своїх партнерів заради наживи», – прокоментували в Луганській ОВА.

Чиновники додають, зараз аграрії найсхіднішої області України, котрі встигли виїхати до приходу окупантів, співпрацюють із міжнародними організаціями, які можуть відстежити повний маршрут перевезення вкраденого росіянами зерна.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що відновлення врожайності українських ґрунтів, сплюндрованих війною, триватиме не менш як 100 років.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
Комуністична диктатура з осердям у Пекіні не ховає хижих намірів щодо «не ханьских народів». Молох китайського ГУЛАГу робить із людей зомбі.
21 лютого, 14:53
Війна
Сіоністська банда на чолі з Бібі Сатаньягу топить Ґазу у палестинській крові. Окупантів не зупиняють навіть сотні смертей бойовиків ЦАХАЛ.
20 лютого, 12:34
Новини
Слухання триватимуть до 26 лютого, а на ухвалення рішення можуть піти місяці.
19 лютого, 11:45
Історія
Коли росіяни (точніше — московити) перекладають свої злочини на інших, чекайте біди. Мартиролог закатованих етносів обраховується десятками.
18 лютого, 19:02
Війна
Вітчизняних сільгоспвиробників, які не з різних причин лишилися по той бік фронту, можуть позбавити майна. Агресор вимагає покори.
14 лютого, 14:58
Війна
Майор Олег Стегачов отримав вогнепальні поранення. Наразі в ГУР уточнюють, чи залишився він живий.
03 лютого, 17:03