Зерно з полів Луганщини вивезено на росію, – голова ОВА Сергій Гайдай

ЕКОНОМІКА
26.08.2022, 17:00
Зерно з полів Луганщини вивезено на росію, – голова ОВА Сергій Гайдай

У "найкращих" традиціях більшовиків сучасні загарбники з московії взялися повторити Голодомор в Україні, вкравши наш врожай.

Такі відомості на своєму публічному Telegram-каналі оприлюднив голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай.

За його словами, російські терористичні сили за наведенням колаборантів і сепаратистів вкрали 200 тисяч тонн зерна, зібрані на полях фарерського господарства "Агротон".

«Нам надходить інформація від аграріїв, які залишилися на окупованій території, що ситуація у регіоні наближається до катастрофічної. Цьогоріч ми очікували на найбільший за всі роки врожай. Але, на жаль, збирається наше зерно зараз для росіян. Багато керівників сільськогосподарських підприємств виїхали до безпечних регіонів України. Але є й ті, що пішли на співпрацю з РФ і здавали своїх партнерів заради наживи», – прокоментували в Луганській ОВА.

Чиновники додають, зараз аграрії найсхіднішої області України, котрі встигли виїхати до приходу окупантів, співпрацюють із міжнародними організаціями, які можуть відстежити повний маршрут перевезення вкраденого росіянами зерна.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що відновлення врожайності українських ґрунтів, сплюндрованих війною, триватиме не менш як 100 років.

Читайте також:
Війна
Окупанти повідомляють, що в Джанкої постраждали кілька об’єктів, є пошкодження електромереж і поранений чоловік.
10:10
Опінії
Час навічно зупинився для кремлівського бункерного діда. Саме тому він приїхав попрощатися з тимчасовими територіальними надбаннями РФ.
19 березня, 19:15
Політика
Путінський кухар балансує між судом в Україні, як організатор найманців, і вбивством російськими силовиками, з якими у нього постійні тертя.
16 березня, 18:27
Опінії
Для подолання хвороби важливим є точний діагноз російському режиму. Слід закріпити термін "рашизм" в інформаційному та у правовому полі.
14 березня, 19:46
Війна
Російський союз бойових мистецтв відправив в Україну загін убивць
07 березня, 17:20
Війна
РФ зараз зазнає найбільших втрат у живій силі та техніці. Звісно, якщо не брати до уваги перший місяць повномасштабного вторгнення.
17 лютого, 17:00