Зерно з полів Луганщини вивезено на росію, – голова ОВА Сергій Гайдай

ЕКОНОМІКА
26 серпня, 17:00
Зерно з полів Луганщини вивезено на росію, – голова ОВА Сергій Гайдай

У "найкращих" традиціях більшовиків сучасні загарбники з московії взялися повторити Голодомор в Україні, вкравши наш врожай.

Такі відомості на своєму публічному Telegram-каналі оприлюднив голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай.

За його словами, російські терористичні сили за наведенням колаборантів і сепаратистів вкрали 200 тисяч тонн зерна, зібрані на полях фарерського господарства "Агротон".

«Нам надходить інформація від аграріїв, які залишилися на окупованій території, що ситуація у регіоні наближається до катастрофічної. Цьогоріч ми очікували на найбільший за всі роки врожай. Але, на жаль, збирається наше зерно зараз для росіян. Багато керівників сільськогосподарських підприємств виїхали до безпечних регіонів України. Але є й ті, що пішли на співпрацю з РФ і здавали своїх партнерів заради наживи», – прокоментували в Луганській ОВА.

Чиновники додають, зараз аграрії найсхіднішої області України, котрі встигли виїхати до приходу окупантів, співпрацюють із міжнародними організаціями, які можуть відстежити повний маршрут перевезення вкраденого росіянами зерна.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що відновлення врожайності українських ґрунтів, сплюндрованих війною, триватиме не менш як 100 років.

вибір редакції
Читайте також:
Мистецтво
Окупанти вже готуються вивозити культурні цінності
05 грудня, 15:05
Війна
Всюди, куди б не зайшли росіяни, окупанти завжди встановлюють свої химерні "правила життя", зачищаючи простір від присутності тубільців.
19 листопада, 20:23
Війна
В окупантів на озброєнні було менше півсотні 1В119 «Реостат»
16 листопада, 20:04
Війна
Вторгнення в Україну плавно перетекло у "світову війну". До такого почали привчати російське болото тамтешні пропагандисти.
14 листопада, 08:00
Війна
росія значно знизила активність флоту після атаки безпілотників поблизу Севастополя.
13 листопада, 14:55
Війна
Окупанти продовжують накопичувати ракети для масованого удару
12 листопада, 10:35