Жителі Глобиного вимагають від міськради вкладатися у підтримку ЗСУ

ПОЛТАВА
14 лютого, 06:03
Жителі Глобиного вимагають від міськради вкладатися у підтримку ЗСУ

Оскільки яйценосні столичні чиновники свідомо зволікають із закриттям потреб фронтовиків, тягар допомоги армії досі лежить на волонтерах.

У зв'язку з цим мешканці Глобинської громади оприлюднили петицію, в якій закликають міську владу підтримати ініціативу із виготовлення FPV-дронів. Програма підтримки передбачає створення понад 250 смертоносних безпілотників.

Автори петиції уточнюють, що з осені минулого року у Глобиному налагоджено виробництво FPV-дронів, але виключно силами небайдужих меценатів. Тому містяни закликали владу громади фінансово забезпечити процес створення БПЛА для ЗСУ.

«За допомогою спонсорів уже вдалося створити понад дві сотні дронів, які успішно використовуються військовими на передовій для знищення ворожої військової техніки. При цьому потреба у FPV-дронах для військових є величезною, а ресурс спонсорів, які допомагають ЗСУ обмежений.

Тож пропонується владі підтримати петицію про розробку Глобинською міською радою програми підтримки ініціативи виготовлення FPV-дронів, яка б передбачала виділення на ці цілі бюджетних коштів виробникам для забезпечення більш сталого безперебійного процесу їх виготовлення», — мовиться у петиції.

Раніше медіаагенція «Останній Бастіон» повідомляла читачам про те, як міська рада Горішніх Плавнів не стала посилатися на бюрократичні процедури, а виділила 4 мільйони гривень з бюджету. Гроші пішли на придбання партії дронів.

Читайте також:
Позиція
108 брамінів упродовж 31 дня о 5 ранку за Київським часом будуть молитися за завершення війни та розквіт України і її народу
16:54
Полтава
Знову селяни Полтавського краю в авангарді підтримки фронтовиків. Натомість чиновники та депутати обласного центру досі пасуть задніх.
08 квітня, 12:34
Політика
Наша влада зацікавлена в цьому
06 квітня, 18:05
Політика
Український стендапер Зирянов заявив, що «немає педофілів, є діти з сексуальним вайбом».
05 квітня, 15:01
Полтава
На тижні до наших фронтовиків на передову поїхала чергова партія дронів. Мешканці Полтавського краю придбали прилади за свій кошт.
03 квітня, 21:31
Політика
Іноземні компрадори, купивши вітчизняних псевдолібералів і ура-патріотів, досі хочуть нашої землі. Знелюднювати Україну їм допомагає путін.
31 березня, 09:37