Жителі Карлівки допомагають ЗСУ наближати спільну Перемогу

ПОЛТАВА
09 червня, 08:18
Жителі Карлівки допомагають ЗСУ наближати спільну Перемогу

Полтавські «зелені ямщики» постійно говорять про підтримку воїнів, але ніяк цьому не сприяють. Інша справа — карлівські волонтери.

Відповідні кадри із Лип'янського старостинського округу виклала пресслужба органу місцевого самоврядування. Зазначається, як щомісяця небайдужі мешканці плетуть 300 м² маскувальних сіток, які передають фронтовикам Збройних Сил України.

Як стверджують волонтери, власноруч виготовлені ними  «обереги» мають допомогти нашим захисникам маскувати особовий склад, техніку та інші важливі об'єкти від російської розвідки. Ворог постійно використовує дрони для виявлення позицій українських воїнів.

«Нині замовлення від наших захисників вирушає на Донецький напрямок Східного фронту. Цього тижня у старостаті закупили нові матеріали для наступних партій сіток, адже попит на них з кожним днем зростає. Щиро дякуємо всім, хто долучився до збору коштів на закупівлю матеріалу», — відзвітували у Карлівській міській раді.

Своєю чергою, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що шляхами Полтавщини до прифронтового Харкова крокує волонтер Петро Скрипка. Його мета — під час марафону зібрати кошти для наших захисників.

Читайте також:
Світ
На 11-му році воєнної агресії РФ проти України громадяни наших держав-партнерів почали толерантніше ставитися до ворога. Москві це на руку.
вчора, 19:22
Опінії
У нас відсутній власний (національно спрямований) інформаційний простір. Дерусифікація фасадно здійснюється новітніми хунвейбінами.
12 липня, 07:17
Полтава
За п'ять місяців банки сплатили 16,5 млрд грн податку на прибуток, що в 1,6 раза більше, ніж торік.
09 липня, 17:05
Опінії
Історія Хорватії яку має вивчити українська влада
09 липня, 09:37
Політика
Мобілізація різко посилиться з 16 липня
03 липня, 16:15
Опінії
Сьогодні ти живеш так, як проголосував вчора…
29 червня, 19:34