Уральський самостійник подякував «Останньому Бастіону» за медіапідтримку

ПОЛІТИКА
26.10.2022, 09:29
Уральський самостійник подякував «Останньому Бастіону» за медіапідтримку
Фото: Facebook

Жодна газета чи інтернет-видання України та Європейського союзу не надала Андрєю Романову майданчик для висловлення своєї позиції.

Виключенням стала медіаагенції "Останній Бастіон", написав у себе на Facebook-сторінці представник регіоналістсько-самостійницького руху "Вільний Урал" ("Свободный Урал").

За словами чоловіка, який вимушено проживає у Гельсинкі через багаторічне переслідування путінського режиму, фінські журналісти навідріз відмовляються висвітлювати його антивоєнні пікети перед парламентом.

«У 2014 році український вододіл став ділити російську та українську опозицію: ти за Україну чи за росію? Натомість від 2022 року український вододіл ділить уже інакше: ти за українських та російських олігархів чи за свій народ і проти війни? Я свій шлях обрав давно, а ваш ресурс активно мене у цьому підтримує, за що висловлюю від усього Уральського самостійницького руху величезну подяку», – зазначив Андрєя Романов.

Щоби пересвідчитися у щирості заяв представника "Вільного Уралу", пропонуємо переглянути його відеозвернення прикріплене нижче (воно не залишить вас байдужим – прим. ред.).

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що подвійні стандарти для країн-учасниць Європейського союзу не новина, тож коли слова тамтешніх урядовців розходяться з діями слід замислитися.

Автор : Останній Бастіон
вибір редакції
Читайте також:
Політика
Такого ганебно цинічного президента ще не було в Україні. Але його лохторат, на жаль, дотепер так і не усвідомив, кого ж обрав у 2019 році.
18 січня, 12:31
Війна
Ні для кого не таємниця, що у лавах Сил оборони України воюють сотні громадян інших країн. Вони виборюють нашу із вами свободу.
10 січня, 13:28
Життя
Минуло вже 1000 днів із відтоді, як марсохід «Perseverance» опинився на «червоній планеті». Тепер відзняті ним кадри доступні людству.
07 січня, 08:42
Війна
Американські журналісти, чиї попередники заперечували Голодомор-геноцид (1932-1933), повторюють помилки минулого. У Кремлі чутно оплески.
21.12.2023, 19:04
Життя
Природний творчий геній кожної людини пригнічується від народження. Вплив держави прямо пов'язаний із цією нівеляцією унікальності.
15.11.2023, 10:22
Життя
Шматок суходолу діаметром 100 м постав із глибин Тихого океану неподалік архіпелагу Оґасавара. Новий острів формується вулканом.
09.11.2023, 21:35