Зіньківські волонтери передали захисникам України гумвантаж на передову

ПОЛТАВА
19 травня, 08:48
Зіньківські волонтери передали захисникам України гумвантаж на передову

Для наших фронтовиків украй важливо відчувати постійну підтримку тилу. Якщо здамося ми — воїни втратять мотивацію та будуть зневірені.

Аби цього не сталося, свідомі мешканці Зіньківської громади не припиняють постачати на передову необхідні Збройним Силам України. Зокрема, напередодні на один із відтинків Східного фронту із Полтавщини виїхав черговий гуманітарний вантаж.

Як вдалося з'ясувати, благодійну місію волонтерів підтримали Лютенсько-будищанський, Власівський, Проценківський, Великопавлівський і Ставківський старости. Всі разом вони зібрали понад тонну домашніх смаколиків з іншим провіантом.

«Представники громадських об'єднань «Волонтерський корпус» і «Все буде Україна!» зголосилися доставити до пунктів призначення випічку, напівфабрикати, солодощі, цукерки, консервацію та сало. Це все попрямує до бійців у лікувальні заклади та на фронт», — прокоментували ситуацію у Зіньківській громаді.

Крім того, як уже повідомляла медіаагенція «Останній Бастіон», вдова полеглого фронтовика із Черкас придбала дрони для Збройних Сил України. Поки чиновники із депутатами всіх рівнів набивають свої кишені грошвою, українці віддають останнє.

Зіньківські волонтери передали захисникам України гумвантаж на передову_1
Читайте також:
Полтава
Чим активніше тиловики допомагатимуть фронтовикам, тим безжальніше нищитимуть ворога. Кожна гривня вартує життя наших воїнів.
26 червня, 08:27
Полтава
Захисники України отримають необхідне обладнання для ефективного нищення ворога. Полтавський край забезпечить озброєнням.
24 червня, 06:07
Полтава
Поки полтавські «зелені ямщики» задорого купують амуніцію коштом платників податків, в області діє інша схема. Люди вкладаються у перемогу.
18 червня, 06:01
Полтава
Невеликі за кількістю населення громади Полтавщини показують приклад владі обласного центру. «Зелені ямщики» воліють не помічати війну.
12 червня, 21:41
Полтава
Захисники 58-ї Окремої мотопіхотної бригади імені гетьмана Івана Виговського воюють в одній із гарячих точок. Їм допомагають тиловики.
30 травня, 21:46
Полтава
Громада міста Ляйнфельден-Ехтердінґен чим може допомагає Україні. Днями із Німеччини приїхав важливий для пожежників транспортний засіб.
10 травня, 19:24