Злочинність росте: міліція вважає, що полтавці просто багато скаржаться

ПОЛТАВА
27.11.2014, 11:33
Злочинність росте: міліція вважає, що полтавці просто багато скаржаться

В Полтавській області суттєво збільшилася кількість заяв до органів правопорядку від громадян про скоєння злочинів.

20 000 скарг до органів МВС області зафіксовані з початку року від полтавців. Це суттєво більше за минулий рік.

Про це повідомляє УМВС України в Полтавській області на власному сайті.

При цьому в повідомленні твердиться, що збільшення скарг не свідчить про сплеск злочинності:

«Зростання (кількості – «ОБ») заяв… свідчить не про погіршення криміногенної обстановки в області, а про зміну якісного підходу міліції до роботи з громадськістю» – тлумачить УМВС сполох полтавців як власне досягнення.

В заяві зокрема згадується про збільшення кількості скарг на самих міліціонерів. Разом з цим в повідомленні стверджується, що збільшилась також кількість випадків визнання управлінням неправочинності дій його співробітників:

«До такого висновку підводять не тільки цифри, що відображають кількість звернень щодо скоєних злочинів і статистику покарань, застосованих до недобросовісних працівників міліції. На позитивні зміни в роботі органу правопорядку, головним чином, вказує зменшення «обсягу» повторних звернень громадян».

В управлінні відомства повідомляють що зменшилась кількість повторних звернень громадян, на думку УМВС це свідчить що «загальна кількість заявників, задоволених результатами роботи органів внутрішніх справ Полтавської області, у порівнянні з минулим роком, значно зросла».

Формально задоволеною в МВС вважається скарга з частково підтвердженими розглядом фактами, перенаправлена до інших відомств та без оцінки або отримання відгуку заявника.


Читайте також:
Ще вчора вранці, 3 квітня, в Полтавській області було 4 підтверджених лабораторією випадків коронавірусу. На вечір ця кількість подвоїлась.
вчора, 08:35
Палає ліс біля села Жирки у Кобеляцькому районі. На гасінні пожежі працює 18 одиниць техніки та 52 рятувальника.
03 квітня, 19:25
З 6 квітня транспорт Полтави перевозитиме тільки медиків, військових, поліцію і продавців.
03 квітня, 18:55
Ввечері 3 квітня ПЛР-тест підтвердив коронавірус у 69-річного чоловіка з Кременчука. Ще 4 позитивні експрес-тести – в працівників заводу.
03 квітня, 18:30
До 15 травня у Горішні Плавні на Полтавщині доставлять човен для скошування очерету. Комунальники купили його за 6 млн грн.
03 квітня, 15:35
Якщо людина помре від коронавірусу, її тіло перед похованням оброблять хлором. На похорон зможуть прийти до 10 родичів.
03 квітня, 14:25