Знешкоджено злочинне угруповання, яке координували спецслужби РФ

ВІЙНА
25 січня, 15:11
Знешкоджено злочинне угруповання, яке координували спецслужби РФ
Фото: google

Організатори банди займалися підготовкою до вчинення серії розбійних нападів

В ході масштабної операції у Житомирі і Харкові контррозвідники СБУ знешкодили організоване злочинне угруповання, яке координували представники спецслужб РФ. Серед вилученого у зловмисників – вибуховий пристрій, стрілецька зброя та боєприпасиповідомляє пресцентр спецслужби.

Організатори банди займалися підготовкою до вчинення серії розбійних нападів на міські інфраструктурні об’єкти, у тому числі комерційної сфери. За їх задумом, це мало призвести до дестабілізації внутрішньої обстановки в регіонах.

Встановлено, що групу організували двоє місцевих жителів, один з яких має громадянство РФ. Під прикриттям нібито працевлаштування в охоронній фірмі, вони підбирали «кандидатів» до складу банди. Для цього, використовували власні зв’язки серед представників криміналітету.

Під час проведення слідчих дій за місцями перебування обох організаторів угруповання, правоохоронці, серед іншого, виявили: спеціальні технічні пристрої радіочастотного пригнічення; чорнові записи з планами щодо підготовки до розбійних нападів; засоби зв’язку; комп’ютерну техніку та електронні носії інформації із доказами протиправної діяльності.

 

Читайте також:
Полтава
Олександр Дубінський ініціює відкриття кримінального провадження щодо захоплення багатоквартирного будинку у Полтаві.
19.11.2021, 10:35
Війна
Прайс за «послуги» становив 25-30 тис. євро з клієнта.
15.03.2021, 19:19
Кримінал
Вітчизняні правоохоронці не припиняють чинити злочини проти власного народу, якому присягали служити й захищати.
01.02.2021, 10:12
Світ
Вуличні банди нападають на перехожих серед білого дня.
24.01.2021, 10:36