На Луганщині затримали колишнього бойовика, який хотів українську пенсію

КРИМІНАЛ
25 січня, 09:26
На Луганщині затримали колишнього бойовика, який хотів українську пенсію
Фото: google

"Жадоба фраєра згубила"

Служба безпеки України затримала на Луганщині колишнього бойовика, який втікав з ОРДЛО за українською пенсією.

Українські контррозвідники затримали у Луганській області колишнього учасника незаконних збройних формувань так званої «ЛНР». У СБУ повідомляють, що чоловік намагався потрапити на підконтрольну українській владі територію регіону для оформлення пенсії.

Згідно повідомлення, встановлено, що затриманий входив до складу угруповання, яке брало активну участь у бойових діях проти сил антитерористичної операції в районах Луганська і траси Бахмутка.

За даними слідства, зловмисником є місцевий житель, який у травні 2015 року приєднався до лав проросійських бойовиків.

Там він займався обслуговуванням військової техніки та облаштуванням фортифікаційних споруд.

«Згодом зловмисник залишив угруповання через конфлікт з ватажками, які обклали «даниною» своїх підлеглих. Потім він переховувався на тимчасово непідконтрольній українській владі території Луганщини»,- зазначили у Службі безпеки.

Наразі затриманому повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 260 (участь у діяльності не передбачених законом збройних формувань) Кримінального кодексу України.

Окрім того, нині перевіряється інформація щодо причетності колишнього бойовика до вчинення інших тяжких та особливо тяжких злочинів.

Читайте також:
Політика
Тіло колишнього міського голови Кремінної на Луганщині, українофоба та ексрегіонала Володимира Струка зарили у столичну землю.
21 червня, 17:01
Війна
Колишній член Партії Регіонів, а нині ґауляйтер Володимир Сальдо пообіцяв своїм кураторам приєднати Херсонську область до РФ.
19 травня, 19:23
Світ
Самозвана влада непідконтрольного грузинському уряду сепаратистського Цхінвальського регіону оголосила про намір увійти до складу росії.
14 травня, 08:17
Світ
Конституційна більшість Національних зборів автономної Республіки Сербської взялася нищити сталий мир у Боснії та Герцеговині.
12 лютого, 11:34
Новини
А куди дивилася спецслужба до 2014 року?
21 січня, 12:58
Кримінал
Щомісячно обвинувачений отримував грошове забезпечення у розмірі 31 500 рублів
20 січня, 13:12