ЗНІМАЮЧИ РОЖЕВІ ОКУЛЯРИ

09.07.2023, 10:18
ЗНІМАЮЧИ РОЖЕВІ ОКУЛЯРИ

Давайте реалістично поглянемо на картинку з Львова.

А тепер коли вщухли радісні емоції від повернення наших Героїв, командирів оборони «Азовсталі» давайте реалістично поглянемо на картинку з Львова.

В той час коли президент Зеленський купався в славі бойових командирів-азовців в полоні у росіян залишається більше тисячі захисників Маріуполя, оборонців «Азовсталі», бійців «Азова»!

Їх тупо не хочуть міняти, в рф починають судити і про них вчора змовчали…

В той час коли в центрі Львова буяли радісні емоції в місті ще не були поховані всі жертви останнього ракетного удару, і попри присутність духовенства й мера Садового ніхто з керманичів держави до львів’ян з словами підтримки так і не звернувся й тим більше не заїхав на місце трагедії вшанувати загиблих.

В той час коли львів’яни на площі раділи поверненню командирів-«азовців» поруч з Героями отиралися жуліки і вори, мародери з уряду Шмигаля які на корупційних схемах, схемах в енергетиці й не тільки крадуть у воюючої країни мільярди, здирають з воюючого народу останню свитину у вигляді тарифів… десь же там в натовпі чиновників які аж пхали один одного аби стати і примазатися ближче до Героїв, тусувався друг та ставленик, подєльнік Шмигаля голова Тернопільської ОВА Володимир Труш якого за останні десять днів НАБУ двічі брали за фаберже, проводили обшуки, затримували і арештовували заступників, а президент того всього досі не помічає, Труша не звільняє…

Вчора у Львові, президент Зеленський вбивав рейтинг Порошенка чому не приховано раділи всі телеграм-помийки ОП… от тільки яка користь від того воюючій Нації та Державі?

Як там поживає задекларована національна єдність? А хіба варто робити політику на війні, в часі війни при цьому іншим кажучи «жодної політики»?

Вчора рейтингу Порошенка в базовому для нього регіоні, на Львівщині було завдано потужного удару…

Водночас можна повністю знищити рейтинги Порошенка та інших політичних опонентів, але чи вдасться збудувати, щось своє корисне для українців і України?

З бандою мародерів, жуліків і воров на кшталт трушів та шмигалів точно нічого не вийде!

Люди швидко знімуть рожеві окуляри і почнуть ставити дуже незручні питання!

Сподіваюся, що наші Герої командири-«азовці» теж знімуть подаровані ОП рожеві окуляри і помітять окрім зовнішнього ворога, внутрішнього чиновника-мародера, не зачистивши якого про перемогу доводиться лише мріяти…

Автор : Ігор Мосійчук
Читайте також:
Опінії
Нереальні заяви, які вдарять по іміджу держави та Зеленського вже в грудні
11 червня, 18:55
Політика
На день журналістики дуполизи із Главкома охрестили Зеленського «світовим лідером».
07 червня, 09:00
Економіка
НБУ підняв курс долара після триденного зниження.
06 червня, 18:00
Опінії
В той час як європейці безкоштовно надавали своє житло українцям…
04 червня, 09:05
Політика
Ухилянт Зеленський, який разом з регентом Єрмаком узурпували владу в Україні, вчергове звинуватив Байдена
01 червня, 17:06
Політика
Зеленський вважає, що всі навкруги такі ж недалекі, як і він
01 червня, 13:24