Знищення Трипільської ТЕС: до чого тут Зе-влада?

Опінії
21 квітня, 17:21
Знищення Трипільської ТЕС: до чого тут Зе-влада?
Фото: Facebook

10 мільярдів гривень, що дали Мустафі Найєму на захист станції, пішли не туди. Міністр Герман Галущенко теж винен у розкраданні коштів.

Письменник, блогер, історик-дослідник, журналіст

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень. Увага! Присутня ненормативна лексика).

Отже, буквально через тиждень після знищення ворогом Трипільської ТЕС, я дізнався точно, що станція знищена, а винні... (увага!) американці. Не Кубраков і Найєм, не керівництво «Центренерго», ні!

Винні американці, тому що нам ракет не дали. Як там сказав Володимир Зеленський — «Шість ракет ми збили, а потім закінчилися ракети ППО»? Ну-ну...

Тобто Україна 3 роки перед великою війною займалася великим будівництвом, великою реставрацією, висаджувала мільйон дерев, коротше чим завгодно, крім великого ППОвництва. Але винні американці!

Бо вони весь цей час впроваджували інновації, створювали продукти «Apple», «Microsoft», «Google» й усієї іншої кремнієвої долини. Вони заробляли бабло, вкладали бабло в авіаносці, комплекси «Patriot», в авіацію, у модернізацію «Tomahawk».

Але коли Московія напала на Україну, американці мають забути геть чисто все і зброю на мільярди доларів передати Україні. Так? Уявляєте, які гади ті американці?

Не бажають вони клепати ракети для ППО і віддавати їх нам на халяву. А чому? А тому, що наш Василь і Микола «владу обирали, щоби поржати та пожрати».

«Ржати» тепер вони не хочуть, вони хочуть аби американці за них в їхній країні, їхні проблеми вирішували, ну як завжди.

А я маю інше питання, бо вже читав ці дивовижні заяви, мовляв, «не всі 10 мільярдів гривень пішли на Трипільську ТЕС і вона на 100% була захищена лише від падіння уламків. Як ви пропонуєте захищати станцію — накрити бетонним саркофагом, як Чорнобиль?!».

Відповідаю — так, я розумію що станція не була захищена від прямого влучення ракети, але от розумієте, як інструктор по БПЛА, то постійно маю справу із виробниками цих самих БПЛА. І я постійно бачу як виробники щось вдосконалюють.

Мені їхня творчість створює постійний геморой, бо от уже освоїв якусь нову фішку, прикинув як її використовувати у бою, опитав хлопців з фронту — вони використовують. Придумав як навчати курсантів — і тут, бац, ще щось нове і наша пісня гарна-нова.

Чому так? — Бо виробники знають, ворог так само вдосконалює свою техніку. Виробники прагнуть ворога переграти й дати фронту якісні безпілотники, а тепер питаю:

  • Ви у питанні захисту Зміївської та Трипільської ТЕС бачили таке саме прагнення зберегти українську генерацію електроенергії?
  • Ви бачили биття на сполох із приводу того, що станції — під ударом, і що станції — не захищені?
  • Ви бачили розмови на тему, що перша ж ракета — і ми матимемо купу проблем?
  • Ви бачили заяви, що треба вкладатися в будівництво сотень маленьких електростанцій, аби ворог не знищив одним махом все?

Я нічого такого у пресі не знайшов, але знайшов протилежне — бравурні заяви, що станції захищені на 100%. Так, від падіння уламків, а про ракетну небезпеку — ані мур-мур.

Красиво виходить: поки станція стояла — «зелена» шваль просторікувала, що вона захищена. Коли Трипільську ТЕС знищили — «зелені» завили, що її захистити було неможливо (саркофагом її накрити, ага).

І нарешті, сам Зеленський поставив крапку — винні американці. От якби американці дали ракети, та якби американці закрили небо над Україною, і якби американці збудували нам розвинути економіку, то знаєте що було б?

Українці ще й тоді сказали б, що не те і не так, адже у нас уже була американка пані Наталя Яресько, яку наші доблесні активісти виваляли у багнюці. Вона після того стала співробітником Євразійського центру Атлантичної ради, а українці...

Коротше, мені все зрозуміло — ці люди красиво стали владою, спекулюючи на темі «Роттердам+», а коли ворог нищить 2 найбільші теплові станції — винуватих нема. Це, якщо ви невчасно проведете ремонт навчальної техніки та зірвете підготовку, — проти вас порушать службове розслідування й усунуть з посади.

А в тому, що знищені дві великі електростанції, винних не знайти: Кубраков, Найєм, Центренерго, Шмигаль... Справді, електростанції знищили окупанти, а ракет для ППО не дали американці, до чого тут «зелена» влада?

Читайте також:
Економіка
Одна із найзаможніших держав Європи готова пом'якшити власні правила експорту зброї. Проте нам жодним чином не допомагатиме.
17 травня, 08:29
Опінії
Коли державою керують блазні, яким байдужий патріотизм та інстинкт самозбереження, чекайте на біду. В Україні біда вже 5-й рік поспіль.
15 травня, 20:36
Війна
Замість розбудови оборонних укріплень на кордоні із РФ і Білоруссю влада готувалася до шашликів. Нині криваві шашлики смажать у Вовчанську.
15 травня, 13:43
Політика
Пропаганда є мистецтвом сфотографувати чорта без копит і рогів. Власне тим, що Зе-влада демонструє у телемарафоні. Тож, несемося...
06 травня, 07:01
Історія
Як недонавчений, а зчаста безграмотний, охлос привів до влади кодло хапуг, так і у науку потрапили українофоби. Всім їм муляє наше минуле.
03 травня, 20:27
Полтава
Як доводить історія, депутати із чиновниками — дзеркало суспільства. Відтак немає сенсу нарікати на владу, коли виборці такі ж дýрні.
02 травня, 06:00