ЗСУ отримає партію бронемашин від «Flensburger Fahrzeugbau Gesellschaft»

ВІЙНА
02 червня, 18:04
ЗСУ отримає партію бронемашин від «Flensburger Fahrzeugbau Gesellschaft»
Фото: Bild

Маловідома в Україні німецька військово-промислова корпорація допоможе зміцнити бойові підрозділи наших захисників на фронті.

Такі відомості із посиланням на власні джерела в уряді у Берліні оприлюднило впливове видання "Bild", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

З'ясувалося, Німеччина у рамках оголошеного чергового пакету військової допомоги Україні запланувала передачу 66 броньованих транспортників, але не було ясно, – яких саме.

«Багато хто припустив, ідеться про БТР типу "Fuchs" від концерну "Rheinmetall". Наші ж джерела розповіли, що це не так. На озброєння української армії буде передано машини "APC", які виробляє корпорація "Flensburger Fahrzeugbau Gesellschaft". Сьогодні ці дані підтвердили в уряді ФРН», – йдеться у матеріалі німецького видання виданні.

Варто пояснити, що вказану бойову техніку масою 10 тонн розробили у США, її оригінальна назва – "BATT UMG", – яка на тепер випускається у Фленсбурзі за американською ліцензією і є у 6-7 разів дешевшою за "Fuchs".

А проте, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що концерн "Rheinmetall" веде переговори про постачання в Україну бойових танків типу "Panther".

Читайте також:
Війна
До нього, зокрема, увійдуть засоби ППО.
08 вересня, 07:16
Війна
Ракети для ППО, боєприпаси, протитанкові системи
30 серпня, 08:17
Війна
Поповнення льотного складу Повітряних сил Збройних Сил України західними винищувачами неодмінно допоможе змінити ситуацію на фронті.
28 серпня, 17:22
Війна
Норвегія стає третьою країною, яка надає Україні F-16
24 серпня, 15:25
Війна
Зараз у Німеччині тривають обговорення можливості передачі Україні ракет великої дальності Taurus.
18 серпня, 07:15
Світ
США та інші партнери України працюють над довгостроковими безпековими зобов’язаннями, щоб гарантувати безпеку від російської агресії
16 серпня, 06:35