ЗСУ знищили колону ворожої техніки у Херсонській області

ВІЙНА
16.04.2022, 23:26
ЗСУ знищили колону ворожої техніки у Херсонській області

Розрахунок протитанкового ракетного комплексу "Корсар" Збройних Сил України завадив московитам просунутися до Миколаєва.

Відповідний фотозвіт із поля бою на Херсонщині виклали на Facebook-сторінці 28-ї окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу.

Зазначається, що українські захисники успішно підсмажили три російських "Тигра" та одну БМП-3, залишки піхоти противника також було знищено на місці.

«Поки бронемашини орків палали, екіпаж ще намагався рятуватись втечею, але шансів вижити в них уже не було. Прорив, розвідка боєм чи просто заблукали – наші розбирати не стали. Військові підпустили рашистів ближче, на стільки близько, аби в найбільш відповідний момент зробити кілька влучних пострілів. І от завдяки ловким рукам молодшого сержанта та старшого солдата й дітищу вітчизняних виробників "Корсар": БМП і "Тигри" спалахнули чотирма яскравими смолоскипами. Окупанти – на вас чекає пекло, і не тільки на землі», – прокоментували успішну операцію у 28 ОМБр ім. Лицарів Зимового Походу.

Фактично, Сили Оборони України продовжують і надалі просувати лінію фронту все ближче до тимчасово окупованого Херсону, попереджаючи московитів про їхню безславну долю перегною.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", захисники оточеного російськими окупаційно-терористичними силами Маріуполя звернулися до українців.

ЗСУ знищили колону ворожої техніки у Херсонській області_1
ЗСУ знищили колону ворожої техніки у Херсонській області_3
ЗСУ знищили колону ворожої техніки у Херсонській області_5
Читайте також:
Війна
В операції допомогли повстанці з руху «Черная Искра»
вчора, 14:25
Війна
Крім винищувача, під удар потрапив і аеродромний радіолокаційний комплекс «Іртиш».
04 грудня, 16:18