ЗСУ знищили понад 100 значущих військових цілей РФ в Україні, – Reuters

ВІЙНА
24.07.2022, 07:51
ЗСУ знищили понад 100 значущих військових цілей РФ в Україні, – Reuters
Фото: Kyiv Post

Росія щодня втрачає сотні військовослужбовців, а також не здатна захистити власні командні пункти, склади боєприпасів і об'єкти ППО.

Такі відомості з посиланням на іноземні розвідки днями оприлюднило видання "Reuters", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що у війні проти України російські окупаційно-терористичні сили вже втратили тисячі лейтенантів і капітанів, а також сотні полковників і безліч генералів.

Попередня кількість полеглих на полі бою московитів, за оцінками Пентаґону, станом на 22 липня досягла показника у понад 15 тисяч, водночас ще 45 тисяч – поранені й уже навряд повернуться на фронт.

Знаково, що коли американці занижують втрати росіян, то Кремль вдався до перевіреної раніше практики – класифікує загибель військовиків як державну таємницю навіть у мирний час, адже оприлюднення статистки смертності окупантів в Україні карається у РФ кримінальною відповідальністю.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що путінському режиму на росії загрожує "другий фронт" на Північному Кавказі.

Читайте також:
Війна
За кілька годин до загибелі він сказав своїй матері: «Мамо, це мій обов’язок. Я мушу йти».
31 липня, 11:42
Війна
Під час виконання бойового завдання під Покровськом на Донеччині загинула 20-річна військовослужбовиця Ангеліна Мартинюк.
29 липня, 16:50
Війна
Вони загинули в полоні при катастрофі Іл-76.
25 липня, 19:05
Війна
Вона постраждала внаслідок російської атаки на Чернівці 12 липня.
25 липня, 17:26
Мистецтво
У віці 71 року помер відомий американський актор і рестлер Халк Хоган. Його знайшли мертвим у власному будинку у Флориді.
24 липня, 19:15
Війна
У Донецькій області загинув командир об'єднаної штурмової бригади Національної поліції України «Лють», полковник Максим Казбан.
23 липня, 07:09