ЗСУ знищили рідкісну арктичну версію ЗРК «Тор-М2ДТ»

ВІЙНА
02 лютого, 17:01
ЗСУ знищили рідкісну арктичну версію ЗРК «Тор-М2ДТ»

Багатоцільовий дволанковий всюдихід на гусеничній тязі "Витязь" російського окупаційно-терористичного контингенту перетворено на попіл.

Відповідний звіт із зони ведення бойових дій оприлюднили фахівці Управління стратегічних комунікацій Збройних Сил України, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, наші захисники влучним вогнем уразили рідкісний ворожий екземпляр зенітно-ракетного комплексу "Тор-М2ДТ" на базі всюдихода "Витязь", який вони притягли аж з Арктики.

Прикметно, але вказана бойова транспортна одиниця російських загарбників є майже безцінною, оскільки здебільшого використовувався у показних маневрах міністерства оборони країни-агресорки й стояв на варті Заполяр'я.

На жаль, в Управлінні стратегічних комунікацій ЗСУ не уточнили конкретне місце знищення ворожої техніки, загальна ціна якої на виході з конвеєра становить не менш як $350 тисяч.

Втім, "Останній Бастіон" також нагадує своїм читачам про те, що українські захисники рішуче витискають російських загарбників зі східних районів Харківщини, завдаючи ворогам втрат у живій силі та техніці.

ЗСУ знищили рідкісну арктичну версію ЗРК «Тор-М2ДТ»_1
Читайте також:
Війна
Ординський Су-25 уразили із переносного зенітно-ракетного комплексу «Стінгер»
26 лютого, 15:15
Війна
Поки окупанти збираються з силами та намагаються малими групами промацувати нашу оборону, українські захисники зводять їх плани нанівець.
30 січня, 06:51
Історія
У бою за станцію Крути народився міф про українських студентів. Їх нібито послав на смерть сам Михайло Грушевський захищати свою владу.
29 січня, 09:23
Війна
Окупаційно-терористичний контингент ресурсної федерації московії не припиняє спроб загарбати весь Донбас, але отримує гідну відсіч.
26 січня, 06:59
Війна
Східний фронт цілодобово палає від бойових дій, в яких безславно гинуть росіяни, штурмуючи "м'ясними хвилями" позиції наших захисників.
22 січня, 18:00
Війна
Гелікоптерні з'єднання Сил оборони України щодня нівелюють спроби російського окупаційного контингенту просунутися вглиб країни.
18 січня, 07:01