Звільнені екс-беркутівці знаходяться на пункті пропуску «Майорське», де чекають на обмін, – адвокат

ПОЛІТИКА
29.12.2019, 13:14
Звільнені екс-беркутівці знаходяться на пункті пропуску «Майорське», де чекають на обмін, – адвокат
Фото: ua.news

Громадські активісти всю ніч намагалися блокувати виїзди із СІЗО, щоб не допустити вивозу беркутівців.

Колишні співробітники спецпідрозділу МВС «Беркут» Сергій Зінченко, Павло Аброськін, Олександр Маринченко, Олег Янішевський і Сергій Тамтура, обвинувачені в убивстві протестуючих на вулиці Інститутській в Києві 20 лютого 2014 року, перебувають на контрольному пункті в'їзду виїзду «Майорське» в Донецької області, де 29 грудня минає обмін утримуваними особами.

Про це в коментарі виданню «Ґрати» повідомив адвокат екс-беркутівців Ігор Варфоломєєв.

Зазначимо, що громадські активісти всю ніч намагалися блокувати виїзди із СІЗО на Лук’янівці, щоб не допустити вивозу беркутівців для обміну.

Про це у себе на сторінці у Фейсбук написав волонтер Роман Сініцин.

Проте невідомо чи були на той момент на території слідчого ізолятору колишні беркутівці, адже 28 грудня суд відпустив їх під особисте зобов’язання.

Як раніше повідомляли ЗМІ, слідством встановлено факт 48 вбивств і 80 замахів на вбивство на вулиці Інститутській в Києві 20 лютого 2014 року. У цій справі, в 2014 та в 2015 роках року були затримані згадані вище бійці «чорної роти» «Беркуту».

Нагадаємо, ми раніше повідомляли, що РФ включила в список на обмін харківського кілера, обвинуваченого у подвійному убивстві.

Читайте також:
Війна
До тепер вільні від московитських загарбників населені пункти Луганської області знищуються до фундаменту ворожою артилерією та авіацією.
15 квітня, 19:14
Опінії
Попри фактичне бункерне становище і спопеляючі канонади арти в Авдіївці продовжує працювати військово-цивільної адміністрації.
25 березня, 09:12
Війна
Чим ближче лінія східного фронту до передових позицій українських захисників, тим мінливішими стають бойові дії проти агресорів.
19 березня, 18:27
Війна
Станом на 18 лютого понад 70% Луганської області перебуває під повним або частковим контролем кремлівської терористичної орди.
18 березня, 20:54
Війна
Справжні сини білоруської землі, які стали на захист України, мають намір вирушити у Приазовські степи задля знищення русні.
17 березня, 21:57
Війна
За поточну добу з боку окупаційних військ московії зафіксовано 75 обстрілів, 71 з яких із застосуванням важкого озброєння
23 лютого, 21:23