Звіробій у суді: Зеленському не погрожувала, а давала поради

ПОЛІТИКА
10 лютого, 13:20
Звіробій у суді: Зеленському не погрожувала, а давала поради

Звіробій заявила, що зараз відбувається безпрецедентний наступ на свободу слова.

Військова Олена Біленька, відома як Маруся Звіробій, заявила у суді, що не змовлялася з Софією Фединою погрожувати президенту Володимиру Зеленському.

За словами Звіробій, вони з Фединою всього лише закликали Зеленського бути обачним.

«У ваших документах я прочитала: злочинний умисел і попередня змова. Ви довели, що він злочинний? Ви довели попередню змову, в чому попередня змова? Ви нічого цього не довели. Ці два слова означають "шить справу". Ми з Софією не домовлялися попередньо погрожувати президенту. Те, що зараз відбувається, означає, що той, хто попередньо домовиться зробити стрім на будь-яку тему, має зважати, що він уже ходить під статтею», – заявила Звіробій під час засідання Печерського суду.

«Пан Рябошапка, генпрокурор наш драгоценний, заявив, що ми небезпечні тим, що нас багато людей слухають і дивляться… Тобто кожен блогер, якого дивиться багато людей, уже підпадає під справу. Коли нашого теперішнього президента дивилися мільйони, а не як мене десятки тисяч, – і він то хоронив Порошенка, то розстрілював Верховну Раду – у нас була демократія і свобода слова, і на цій свободі слова цей Зеленський став президентом. А тепер за такі саме дії – і поменше: я не погрожувала нікому! – він хоче вкрутити гайки військовослужбовцям», – додала вона.

Читайте також:
Киян, які знаходяться неподалік від будівлі суду прийти на допомогу, щоб зупинити «мусорську диктатуру».
15 червня, 16:15
Сьогодні під час сутички з силовиками постраждав український активіст, колишній політв'язень Росії Володимир Балух.
12 червня, 19:35
За рік при владі Володимир Зеленський так і не продемонстрував українцям, що він голова держави, а не телевізійний актор.
12 червня, 11:23
На думку опозиційних депутатів, сьогодні влада діє по сталінській схемі: була б людина, а стаття знайдеться.
10 червня, 14:23