“Чия б корова мукала, а ваша послухала!'': МЗС України "вельми занепокоєне" затриманням Навального

ПОЛІТИКА
18 січня, 18:05
“Чия б корова мукала, а ваша послухала!'': МЗС України "вельми занепокоєне" затриманням Навального
Фото: important.com.ua

Разом з тим у високопосадовців МЗС "руки по лікті у крові" добровольців, яких вони на вимогу ФСБ видали в Росію на розправу.

У МЗС України у кращих своїх традиціях висловили глибоке занепокоєне затриманням і арештом російського опозиціонера  Олексія Навального.

“Розцінюємо ситуацію навколо Навального як продовження Кремлем ганебної практики наступу на права людини та придушення свободи слова. Затримання та політично мотивоване переслідування політичних і громадських діячів, представників національних меншин, журналістів, яке системно практикується Кремлем, суперечить міжнародним зобов’язанням РФ та відповідним угодам у сфері прав людини, учасником яких є Російська Федерація”, – зауважують в МЗС.

Не можна не погодитися з аргументацією відомства. Але ж ця заява із серії: Чия б корова мукала, а ваша послухала!.

Бо політичні переслідування і вбивства в Україні патріотів-політиків та журналістів відбуваються за будь-якої влади.

В часи Леоніда Кучми, м'яко кажучи, дивне ДТП забрало життя основного його конкурента на виборах Вячеслава Чорновола. А згодом вбили журналіста Мирослава Гонгадзе. І тут лише найвідоміші справи з низки політичних вбивств в ті часи або пізніше.

Так, за Порошенка знищили націоналістів Сашка Музичка та Олега Мужчиля. Також Аміну Окуєву. Не варто ж нагадувати, що вбивць їх не тільки не покарали, а деяких ще й нагородили. 

В часи пРезидента Зеленського руками Авакова продовжується тиск на добровольців та волонтерів, на яких повісили вбивство чергового журналіста – Шеремета, що, до слова, відбулося ще в часи Порошенка.

Не обійшли політичні переслідування і Полтавщину. Ми неодноразово повідомляли про політичний та кримінальний тиск на головного редактора "Останнього Бастіону" Геннадія Сікалова з боку структури підконтрольної Арсену Авакову у виконані його політичних шісток та інших їх близьких партнерів.

Детальніше про останні факти переслідування Геннадія Сікалова (зокрема його викрадення-РЕД) в інтерв'ю нижче.

Повертаючись до реакції МЗС, ми, звісно, підтримуємо вимогу дипломатів до  російської влади звільнити всіх політичних в’язнів, зокрема громадян України, які незаконно утримуються російською владою.

Нинішній заступник голови МЗС Єнін видав ФСБшникам героя україно-російської війни 

Тим більше, що ще у 2018 році саме “українська” влада (Генпрокуратура України-РЕД) за запитом як раз ФСБ (!) видала російській владі Тимура Тумгоєва з того ж таки добровольчого батальйону імені Шейха Мансура, його пізніше у РФ засудили до 18 років ув'язнення.

Те рішення про екстрадицію добровольця підписав прокурор Євген Єнін – нинішній заступник міністра закордонних справ України!!!

І, звісно, коли чергового разу – 10 грудня 2020 року кремлядям видали, ще одного добровольця із батальйону ім. Шейха Мансура – Руслана Акієва, який приїхав захищати Україну від терористів Кремля в (анти)українському МЗС занепокоєння не висловлювали. Ані глибокого, ані будь-якого.

Отже, перефразовуючи відомий біблійний вислів про скалку в оці брата твого, можна сказати так: що і російській владі, і так званій українській владі, давно час вийняти колоду з ока.

“Чия б корова мукала, а ваша послухала!'': МЗС України

А ще точніше прийшов час міняти і “нашу” владу, їх владу та антилюдську систему, яка їх обох породила.

Читайте також:
Володимир Зеленський, Ґітанас Науседа, Еґілс Левітс ​і Керсті Кал'юлайд ​візьмуть участь у святкуванні польського Дня Конституції.
03 травня, 09:42
Посольство США на Росії рекомендує співвітчизникам, у яких закінчується термін дії російської візи, покинути країну до 15 червня.
30 квітня, 19:12
Раніше суданці відмовилися від будівництва російської військової бази.
29 квітня, 18:25
Ручний путінський урядовець знову подав голос, аби заявити про готовність Кремля до чергового протистояння з "клятим Заходом".
27 квітня, 09:18
Вона порадила послу впасти на коліна перед українським народом, який його одноплемінники знищували, а тепер намагаються перетворити у рабів.
26 квітня, 21:05
Московія таки погодилася відвести свої війська від України. Головна причина – американські санкції.
24 квітня, 17:56