“Ось це наш голова ОДА. Черкащину рішили "вгепати" першою” – в мережах коментують призначення Скічка

ПОЛІТИКА
21 січня, 15:45
Олександр Скічко
Олександр Скічко
Фото: 24 канал

Нового очільника Черкащани також називають вівцею з масовки Коломойського.

В соцмережах активно коментують призначення нардепа від Слуги народу та колишнього телеведучого 29-річного Олександра Скічка на посаду голови Черкаської обласної державної адміністрації.

Висловлювання користувачів ФБ щодо перспектив його майбутньої діяльності, м'яко кажучи, скептичні.

“Ось я одного не пойму, ця вівця з масовки цирку бені (Ігора Коломойського-РЕД), звалила з депутатства і при тому вчасно або допомагає зе-малоросам розвалити країну?”, – написав Gen Will. 

“Поздоровляю земляки.Ось це наш голова держадміністрації.Черкащину рішили вгепати першою” - написав військовий Валентин Калина.

“Тулуб при Януковичу рив шахти в Черкасах, викорчовував багатолітні ялинки навколо ОДА, збирав металолом і не тільки лом по всій області та продавав ... а Шоумен буде всім "підвищувати" настрій та лобіювати бізнес-інтереси тестя-мільйонера, а потім піде у кабмін. Перспективний політик з образом вічного нареченого, і співає гарно”, – зазначив психолог Ігор Озерянський.

Як відомо Олександр Скічко нині одружений на Єлизаветі Юрушевій – донці мільярдера Леоніда Юрушева, який володіє ПАТ “Дніпровагонрембуд”, “Коростенським заводом МДФ”, “InterContinental Kiev”, “Fairmont Grand Hotel Kyiv”, “БФ Логістика”, “БФ Сервіс”, “БФ Склад”, “БФ Завод”, “БФ Енерго”, “БФ Експо”, “БФ Проєкт”, “Ф Термінал” і девелоперською компанією “Ярославів Вал”.

У жовтні 2018 року Юрушев посів 26 місце у Топ-100 найбагатших людей України складеному журналом Новое время. Статки Юрушева на той момент оцінювалися у 172 млн. доларів.

“Ось це наш голова ОДА. Черкащину рішили

Леонід Юрушев.

Батько Юрушев є людиною вкрай непублічною. Він не відвідує масові заходи, не розповідає про свій бізнес та інтереси в політиці. Неофіційно його називають одним з тих, хто фінансово підтримує "Слугу народу".

Єлизавета Юрушева є власницею готелю Fairmont Grand Hotel Kyiv.

Нагадаємо, 5 вересня 2017 року шоумен і готельєрка одружилися. Юрушева старша за чоловіка і на момент їх одруження вже мала двох дітей – сина Даніеля від першого шлюбу і доньку Наталію – від другого.

вибір редакції
Читайте також:
Відео Володимира Зеленського з Нью-Йорка, де він емоційно та грізно говорить про замах на Шефіра, фейк ?
24 листопада, 09:35
Соціологи показують, що більший антирейтинг лише у Порошенка.
10 листопада, 20:38
Англійські лучники, перед боєм показували французам середній палець, стверджуючи, що він у них на місці і що вони будуть стріляти.
04 листопада, 23:00
У сірих світу сього, котрі мають проблеми з психічним здоров'ям, загострення здебільшого є явищем сезонним.
04 листопада, 09:27
Виходить, що епізод з роялем був нічим іншим як інтуїтивним долученням блазня до трансавангарду.
01 листопада, 09:22