“Тепер людство бачило все! Кива став кандидатом наук”, — в мережах відреагували на нового “вченого”

ПОЛІТИКА
26 квітня, 16:29
Найбільший вчений нашого часу
Найбільший вчений нашого часу
Фото: Фейсбук

Коли тепер Кива стане академіком?

Інформація про те, що депутат від “Опозиційної платформи — За життя” Ілля Кива захистив кандидатську дисертацію та став кандидатом наук із державного управління викликала шквал цікавих коментарів та відвертого тролінгу у соціальних мережах.

“Кіно, як Ківа захищає дисертацію.. сматрєть до кАнца”, — написала користувач ФБ Оксана Черкасова.

“Блд... лиши вас на два тижні і у вас вже Кива кандидат наук”, — лаконічно зауважив Богдан Процишин.

“Кива захистив дисертацію. Ще ніколи рішення покинути аспірантуру не видавалося мені більш правильним”,— написав науковець Макс Кідрук.

“Ілля Кива блискуче захистив свою дипломну роботу потужним кидком через стегно, а потім захоплення”, — іронізує Антон Швець.

Тепер людство побачило все! Кива офіційно став кандидатом наук. Що то значить вітчизняна наука, навіть з тупикової гілки еволюції зробить вченого!”,— повідомив доброволець Владислав Шевчук.

А у Центрі протидії корупції підготували крилаті вислови науковця Киви від Телебачення Торонто та навсправжки задумалися над питанням: коли Кива стане академіком?

Нагадаємо, що тема дисертації Киви — «Механізми впливу громадянського суспільства на державне регулювання правоохоронної діяльності (на прикладі країн ЄС та України)».

“Тепер людство бачило все! Кива став кандидатом наук”, — в мережах відреагували на нового “вченого”_1

Під час захисту близькому до Арсена Авакова нардепу поставили запитання про державний євроінтегрований управлінський апарат, однак він не зміг на нього відповісти, пообіцявши надати відповідь у наступній науковій роботі.

Втім члени наукової комісії проголосували одностайно: всі 13 — за.

Читайте також:
Жоден адепт лівої ідеолоґії не має пропустити визначну подію, яка цієї неділі, 13 червня, відбудеться у місті Салем у штаті Таміл-Наду.
12 червня, 15:15
Туалети також повинні бути обладнані золотистими йоржиками.
02 червня, 19:34
В такий дивний спосіб фани "залізного щура" "захищають" Сибір.
26 травня, 21:16
Раніше вона пропонувала узаконити в Україні приватні військові кампанії, обмежити свободу слова та заборонити критику ЛГБТ.
24 травня, 17:56