“Тепер людство бачило все! Кива став кандидатом наук”, — в мережах відреагували на нового “вченого”

ПОЛІТИКА
26.04.2021, 16:29
Найбільший вчений нашого часу
Найбільший вчений нашого часу
Фото: Фейсбук

Коли тепер Кива стане академіком?

Інформація про те, що депутат від “Опозиційної платформи — За життя” Ілля Кива захистив кандидатську дисертацію та став кандидатом наук із державного управління викликала шквал цікавих коментарів та відвертого тролінгу у соціальних мережах.

“Кіно, як Ківа захищає дисертацію.. сматрєть до кАнца”, — написала користувач ФБ Оксана Черкасова.

“Блд... лиши вас на два тижні і у вас вже Кива кандидат наук”, — лаконічно зауважив Богдан Процишин.

“Кива захистив дисертацію. Ще ніколи рішення покинути аспірантуру не видавалося мені більш правильним”,— написав науковець Макс Кідрук.

“Ілля Кива блискуче захистив свою дипломну роботу потужним кидком через стегно, а потім захоплення”, — іронізує Антон Швець.

Тепер людство побачило все! Кива офіційно став кандидатом наук. Що то значить вітчизняна наука, навіть з тупикової гілки еволюції зробить вченого!”,— повідомив доброволець Владислав Шевчук.

А у Центрі протидії корупції підготували крилаті вислови науковця Киви від Телебачення Торонто та навсправжки задумалися над питанням: коли Кива стане академіком?

Нагадаємо, що тема дисертації Киви — «Механізми впливу громадянського суспільства на державне регулювання правоохоронної діяльності (на прикладі країн ЄС та України)».

“Тепер людство бачило все! Кива став кандидатом наук”, — в мережах відреагували на нового “вченого”_1

Під час захисту близькому до Арсена Авакова нардепу поставили запитання про державний євроінтегрований управлінський апарат, однак він не зміг на нього відповісти, пообіцявши надати відповідь у наступній науковій роботі.

Втім члени наукової комісії проголосували одностайно: всі 13 — за.

Читайте також:
Війна
Gmail заблокував робочу електронну пошту держдуми рф
21 квітня, 15:45
Світ
Неподалік російсько-українського державного кордону з'явилися перші шанці, викопані для військ країни агресора.
06 квітня, 07:51
Війна
"Буханка" це основний вид транспорту кадирівських тіктокерів.
23 березня, 07:05
Світ
Опинившися у складній ситуації через агресію Кремля в Україні диктаторський режим Білорусі спішно переорієнтовується на КНР.
14 березня, 12:17
Опінії
Це доволі дієвий метод, який віднадить адептів магометанської віри лізти зі зброєю у руках на українців. Доведено британцями в Афґаністані!
13 березня, 20:59
Війна
Путінським окупантам, які можуть загинути на українській землі, варто тричі подумати, перед тим як приходити до нас "із мечем".
13 березня, 08:18