10 років поспіль Україна сплачує кров'ю заможне життя Європи

ПОЛІТИКА
21.11.2023, 16:37
10 років поспіль Україна сплачує кров'ю заможне життя Європи
Фото: Facebook

Ніхто й ніколи у XXI столітті не платив такої ціни за свою свободу, як українці. Ми втратили Небесну сотню на Майдані, ще тисячі у війни.

На цьому наголосив народний депутат Верховної Ради IX скликання із фракції «Голос» Ярослав Юрчишин. Він стверджує, що наша нація продовжує свою боротьбу зараз, вимірюючи час до перемоги не годинами, але життями.

За словами вітчизняного парламентаря, взимку 2013-2014 року українці фактично затвердили шлях, який розпочали ще восени 2004-го. Проте європейський вектор Києва у самій Європі аж до лютого 2022-го відмовлялися визнати та сприйняти за єдиноможливий.

«Сьогодні — десята річниця початку Революції гідності. Майдан Незалежності тоді знову став епіцентром національного буревію. Знову синьо-жовті прапори, фаєри, молодь та однозначний меседж узурпаторам: ми обираємо свободу та європейське майбутнє для наших дітей. Я пишався своєю країною у 2004-му та 2013-му, пишаюся й зараз прагненням нашого народу бути вільним.

Ми обов'язково здобудемо те, за що боремося. Позаду — важкі події та багато роботи. Попереду — боротьба до самого кінця. Який точно настане для нашого ворога. Україна це Європа! І 10 років тому ми про це гучно заявили на весь світ. Будьмо гідні своїх рішень та прагнень. Боротьба триває», — заявив Ярослав Юрчишин.

Також «Останній Бастіон» нагадує читачам, що попри три Майдани (1990, 2004, 2013-2014) та війну з російським агресором, в Україні й досі існує патерналістське суспільство з майже феодальним мисленням. Зе-влада впевнено і планомірно нівелює всі революційні досягнення.

Читайте також:
Полтава
Кадровий голод і демографічна криза негативно впливають на стан справ в Україні. Нашу націю продажна Зе-банда прирекла на скніння.
09 липня, 06:01
Полтава
Полтавські «зелені ямщики» досі не взяли під опіку жоден фронтовий підрозділ. Однак «освоювати» міський бюджет вони завжди ладні першими.
02 липня, 06:02
Політика
У роз'єднанні нашого суспільства, у розхитуванні крихкої ситуації в Україні зацікавлений ворог. При чому, як зовнішній, так і внутрішній.
11 червня, 13:44
Опінії
Завдання зовнішнього і внутрішнього ворога — поляризація українців. Не перший раз за минулі сотні років нас послаблюють внутрішні чвари...
04 червня, 13:36
Війна
Військово-політичному керівництву України необхідно негайно переглянути мобілізаційну політику. Подальше зволікання рівноцінне поразці.
03 червня, 07:18
Полтава
Поки «зелені ямщики» з обласного центру продовжують обіцяти допомагати фронтовикам, в інших громадах слова перетворюють на справи.
26 травня, 08:48