145 мільйонів росіян — брехня. РФ вимирає 10 років поспіль

СВІТ
22 квітня, 08:23
145 мільйонів росіян — брехня. РФ вимирає 10 років поспіль
Фото: Kavkaz Center

Країна-загарбник продовжує втрачати населення внаслідок природних втрат. І це відбувається без урахування втрат на полі бою в Україні.

Трильйонний у фінансовому вимірі кремлівський проєкт «Демографія» та заклики путіна до населення РФ народжувати по 8 дітей, «як за часів стародавньої Русі» ніяк не впливають на ситуацію. Хіба що у відсталих національних республіках, де панують заповіді ісламу (Даґестан, Інґушетія, Чечня тощо).

За підсумками січня-лютого поточного року ресурсна федерація московії втратила ще 129,7 тисячі осіб у результаті перевищення смертності над народжуваністю, про що бравурно відзвітував минулої п'ятниці Росстат. Укажемо, що це офіційна статистика, яка на росії традиційно спотворена і не відображає дійсного стану справ.

Але навіть за такими офіційними даними, ситуація у галузі демографії залишає бажати кращого. Хоча кількість народжень дітей у січні-лютому, за твердженням того ж таки Росстату, вперше за багато років трохи зросла (на 1%, до 201,3 тисячі немовлят), кількість смертей підскочила сильніше — на 10% (до 331 тисячі осіб).

У наслідок порівняно з аналогічним періодом минулого року темпи природних втрат збільшилися на 27%, або 27,8 тисячі осіб, а середня швидкість, з якої вимирає РФ, склала 2,1 тисячі осіб на день. Природне зменшення населення офіційна статистика фіксує вже 9-й рік поспіль; тобто все десятиліття війни проти України.

2023-го смертність перевищила народжуваність на 500 тисяч осіб, у 2022-му природне зменшення населення РФ склало 594,5 тисячі осіб, а 2021-го, на тлі наслідків коронавірусної пандемії, досягало рекордних у сучасній історії країни 1,04 мільйона осіб. Фактично, за 2016-2023 роки росія втратила природним чином 3,5 мільйона осіб — населення Тульської та Білгородської областей народних республік разом узятих, або чотирьох таких на кшталт Тюмені чи Саратова.

Насамкінець наголосимо, що це — офіційні дані, які традиційно не відповідають дійсності, а відтак є прикриттям реальної ситуації із демографією на росії, яка погіршується із року у рік. Такої ж думки колишня співробітниця одного із РАЦСів Єкатєріна Улітіна, котру звільнили з роботи за викриття правди; зацитуємо її:

«До оприлюднення Всеросійського перепису 2021 року я працювала в центральному аналітичному центрі РФ і можу відверто заявити, що ще станом на 1 червня 2010 року на росії за документами проживало 89 654 325 осіб, а не 142 000 000, як заявлено у попередньому переписі населення. За 11 років ситуація змінилася не на краще. У січні 2021 року росіян нараховано приблизно 95 мільйонів, але влада вирішила приписати зайві 50 мільйонів. З якою метою це було зроблено, мені невідомо».

Зазначена пані Улітіною кількість населення московії приблизно відповідає тій кількості людей, яку ресурсна федерація може прогодувати виходячи із середньорічних урожаїв зерна. Відтак однією із причин війни проти України є намагання Кремля покращити демографічну та соціально-економічну ситуацію.

А проте, як раніше повідомляла медіаагенція «Останній Бастіон», у ресурсної федерації немає майбутнього, це вже очевидно, хоч до її розвалу шлях не близький. На жаль, Україна проллє ще вдосталь, як своєї, так і чужої крові.

145 мільйонів росіян — брехня. РФ вимирає 10 років поспіль_1
Читайте також:
Опінії
Ідея залучати щороку 300 тисяч іноземців — абсолютно утопічна. Хтось на Печерських пагорбах вирішив допомогти путіну із геноцидом українців.
05 липня, 13:47
Економіка
Демографічна криза поглиблюється, чим довше триває російська війна. Відтак безліч українців живуть одним днем, без надій майбутнє.
23 червня, 08:18
Економіка
Нестача робочої сили на третьому році війни починає позначатися на житті країни. В армії давно панує криза кількості особового складу.
03 червня, 15:05
Війна
За середньої тривалості життя чоловіків 57 років зробити призовний вік 60 років — це знищення українського населення! Справжній геноцид.
24 травня, 20:34
Війна
Ухвалений Верховною Радою новий Закон «Про мобілізацію» збурив громадськість. Але для перемоги над росією, крім зброї, нам потрібні люди.
12 квітня, 12:30
Опінії
Україна — одна з небагатьох у світі, де низький показник народжуваності поєднується з колосальною міграцією населення. І втратами у війні.
29 січня, 13:28