2 мільйони шведів вакцинують від COVID-19 ще до Великодня

СВІТ
04.12.2020, 13:41
2 мільйони шведів вакцинують від COVID-19 ще до Великодня
Фото: bastion.tv

Влада Шведського Королівства оголосила про щеплення понад 2-х мільйонів громадян безкоштовною вакциною від коронавірусу.

Про це під час традиційного брифінгу заявив прем'єр-міністр країни Стефан Льовен, передає місцеве видання "Dagens Nyheter".

Очільник уряду наголосив, що масштабну вакцинацію планують провести ще до наступного Великодня з метою зупинити розповсюдження COVID-19 у Швеції.

«Для всіх нас це буде великим логістичним викликом. Але суспільство має хорошу інфраструктуру, яка може впоратися з цим. Кожен громадянин зобов'язаний допомогти зменшити зараження, пройшовши процедуру щеплення ліками проти коронавірусу», — запевнив шведів прем'єр-міністр країни.

Стефан Льовен також додав, що головним постачальником вакцини буде фармацевтична компанія "Moderna", яка довела 95%-ву ефективність своєї розробки.

«За нашими даними, медикамент від "Moderna" не має жодних серйозних побічних ефектів. Тому уряд вирішив виділити на її закупівлю 300 мільйонів крон, аби підготуватися до масової вакцинації», — підсумував прем'єр-міністр.

Як раніше повідомляв "Останній Бастіон", за висновками європейських на медиків, масова вакцинація не зупинить глобальну коронавірусну пандемію.

Читайте також:
Статистика Міністерства охорони здоров’я
01 березня, 09:15
Статистика Міністерства охорони здоров’я
28 лютого, 09:00
Статистика Міністерства охорони здоров’я
27 лютого, 12:25
Ми навіть і не сумнівалися. Дивно, чому так довго зеленські чекали...
24 лютого, 14:25
Хочете побачити Альпи та скуштувати швейцарський шоколад? — Мусите мати довідку про щеплення проти коронавірусу.
24 лютого, 07:51
Статистика Міністерства охорони здоров’я
18 лютого, 10:00