200 юнаків Донеччини присягнули на вірність Путіну

ВІЙНА
25 травня, 19:37
200 юнаків Донеччини присягнули на вірність Путіну
Фото: Telegram

Пропагандистська машина рашизму радіє з приводу успішної промивки мізків українській молоді тимчасово окупованого Донбасу.

Такі невтішні висновки зробив радник Маріупольського міського голови Петро Андрющенко, повідомляє інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Він оприлюднив красномовний знімок "урочистої присяги" 200 юнаків і юнок із Донецької області на теренах прикордоння у пам'ятному місці неподалік Ростова-на-Дону.

«Остатночно й@бнулісь! Зігующая піонерія путіна... Сюр. Автори "Чорного дзеркала" мають заздрити російської реальності. Недосяжна висота абсурду», – підсумував Петро Андрющенко.

Прикметно, що серед учасників вказаного зібрання більша половина – молодь з окупованого та зруйнованого московитами Маріуполя, яка тепер готується добровільно стати "гарматним м'ясом" РФ.

А проте, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що головним інструментом, чи пак зброєю, країни-агресорки є багатомільярдна, шалена пропаганда людиноненависництва й українофобії.

Читайте також:
Опінії
Приватні армії російських губернаторів, олігархів і бандитів при владі зіграють із РФ злий жарт. Це станеться зненацька незабаром...
30 травня, 21:19
Війна
Власник військової приватної компанії "Вагнер" розщедрився на дифірамби українським захисникам, аби його пощадили після війни...
28 травня, 20:08
Світ
Поки що своїм несмаком в угарі "побєдобєсія", яке невдовзі виллється у внутрішній колапс всього державного і суспільного існування РФ.
09 травня, 20:16
Політика
Зе-влада в унісон із засобами масової дезінформації паразитує на темі контрнаступу. Українців треба годувати перемогами.
30 квітня, 19:14
Політика
Зміни в політиці Twitter викликали сплеск російської, іранської та китайської пропаганди
25 квітня, 10:26
Війна
Після того, як реклама війни у метро, трамваях і автобусах Москви зазнала фіаско, російська диктатура перейшла до адресної пропаганди.
19 квітня, 16:51