3 роки тюрми за вкрадену пилку: Диканський суд виніс вирок у справі місцевого крадія

КРИМІНАЛ
15 вересня, 13:54
3 роки тюрми за вкрадену пилку: Диканський суд виніс вирок у справі місцевого крадія
Фото: Google

Безробітний чоловік вкрав у сусідки бензинову ланцюгову пилку.

Диканський районний суд Полтавської області розглянув у відкритому судовому засіданні кримінальне провадження у справі №529/576/20. Безробітний, неодружений чоловік з середньою освітою вкрав пилку.

Обставини справи

Обвинувачений, у вечірній час 5 червня 2020, прийшов до господарства потерпілої, впевнившись, що за його діями ніхто не спостерігає, шляхом відчинення вхідних дверей у будинок, які були не замкнені, проник до вказаного будинку, з якого таємно викрав бензинову ланцюгову пилку Forte FGS 1520 POWER LINE помаранчевого кольору, вартістю 1262 грн 40 коп., завдавши відповідних збитків.

При розгляді справи в суді обвинувачений свою винуватість у вчиненні кримінального правопорушення визнав повністю, він вказав, що надалі викраденим майном розпорядився на власний розсуд, зазначивши, що щиро кається у вчиненому.

Дії обвинуваченого кваліфікувалися судом за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України, як таємне викрадення чужого майна (крадіжка) поєднане із проникненням у житло.

Обставинами, що пом'якшують покарання обвинуваченому суд визнає щире каяття.

Виходячи з того, що по справі були понесені витрати на проведення експертизи в розмірі 653 грн 80 коп., то ці гроші стягнули з потерпілого в дохід держави.

Відтак суд ухвалив: обвинуваченого визнати винуватим у вчиненні злочину та призначити йому покарання у виді позбавлення волі строком на 3 роки.

На підставі статті 75 ККУ звільнити обвинуваченого від призначеного покарання з випробуванням з іспитовим строком 2 роки.

У період іспитового строку зобов’язати:

- періодично з'являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації,

- повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання та роботи,

- не виїжджати за межі України без погодження з уповноваженим органом з питань пробації.

Автор : Микола Шевчук
Читайте також:
«Це плата за прохідні місця у партійних списках».
01 вересня, 19:41
Ми готові посприяти Іллі в складній боротьбі із собою й таки організувати йому лікування та реабілітацію в психіатричній клініці.
27 серпня, 19:08
На Полтавщини розбазарили дослідні землі освітнього закладу. Оборудкою зацікавилася прокуратура.
07 серпня, 18:58
Несподівану знахідку виявили кременчуцькі правоохоронці в одній із багатоповерхівок міста, а саме 1,3 кілограма тротилу.
07 серпня, 08:56
Чоловік погрожував підірвати свою дружину та її матір саморобним вибуховим пристроєм
06 серпня, 17:55
Пам'ять про мешканців Пирятина, які стали на захист незалежності й територіальної цілісності України, віднині на сторінках книги.
03 серпня, 08:42