30 людей приїде на Полтавщину з-за кордону

ПОЛТАВА
23 березня, 15:10
30 людей приїде на Полтавщину з-за кордону
Фото: Останній Бастіон

Станом на 14:00 на Полтавщині нема хворих на коронавірус. У режимі самоізоляції зараз 604 особи, які повернулись з-за кордону.

«Зараз ми очікуємо потяг у Києві, з якого ще 30 громадян повернуться із закордонної поїздки на Полтавщину, – розповів сьогодні під час брифінгу голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов. – Вони повинні будуть дотримуватися вимог самоізоляції. Ними опікуватимуться лікарі та нацполіція».

Поліція перевірятиме всіх, хто повернувся з-за кордону
Поліція перевірятиме всіх, хто повернувся з-за кордону
Фото:Національна поліція

У області підготували 17 інфекційних відділень на 427 ліжок для хворих на коронавірусну інфекцію.

«321 апарат штучної вентиляції легень є зараз на Полтавщині, – додав Синєгубов. – Їх було 306. На меті є придбання ще 100 таких апаратів. Сьогодні до нас надійде перша партія експрес-тестів на COVID-19. Зараз ми забезпечені всім необхідним для надання першої допомоги хворим».

«У випадку виявлення першого захворювання на коронавірус, ми будемо запроваджувати надзвичайну ситуацію. Далі вже будемо дивитися на розвиток подій. Якщо хвороба поширюватиметься, будемо ставити питання перед Києвом щодо запровадження надзвичайного стану. Ми готові до посилення заходів безпеки і до найжорсткіших заходів дотримання карантину. Ми продовжимо звертатися до підприємств, щоб вони закривались або припиняли свою діяльність. Можливе прийняття рішення щодо повної зупинки громадського транспорту. Ми готові до того, щоб повністю закрити міста і села, де буде виявлено коронавірус», – розповів Олег Синєгубов.

За тиждень у Полтавській області на застуду захворіли 7 тисяч людей. З них 3042 – діти. 347 осіб госпіталізували. Найбільше хворих на ГРВІ в Лубнах, Миргороді, Горішніх Плавнях і в Полтаві.

Для порівняння, за попередній тиждень медики зафіксували 6913 випадків ГРВІ в області.

Нагадаємо, сьогодні в Україні оголосили про 73 захворювання на коронавірус.

Читайте також:
Сьогодні біля будівлі Кабміну проходила акція протесту батьків, які вимагали від уряду відкрити дитячі садочки.
20 травня, 14:36
Поточна санітарно-епідеміологічна ситуація дозволяє відновити нормальну підприємницьку та громадську діяльність на території міста.
09 травня, 11:19
При цьому, пом'якшення карантину почнеться як і планувалося – з 11 травня.
04 травня, 14:35
Антоніу Гутерреш закликав держави світу утриматися від дискримінації власних громадян під час подолання спалаху коронавірусу.
23 квітня, 13:25
Мешканців курортного міста на Полтавщині закликають на Великодні свята утриматися від виходу на вулицю й залишатися вдома.
18 квітня, 14:00
Подовження відпустки на час карантинних заходів невдовзі для більшості громадян може обернутися втратою заробітної платні.
16 квітня, 12:30