31 танк «Abrams» невдовзі будуть на фронті в Україні

ВІЙНА
07.08.2023, 21:12
31 танк «Abrams» невдовзі будуть на фронті в Україні
Фото: Twitter

Влада США нарешті схвалила постачання першої партії сучасних гусеничних панцерників, які надійдуть не раніше вересня.

Про це заявив начальник відділу закупівель американської армії Даґ Буш, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на спеціалізоване видання "Inside Defense".

З його слів, окрім першої партії танків "Abrams" Україна отримає додаткове технічне обладнання та боєприпаси; про прибуття інструкторів зі США поки не йдеться.

«Вони вже готові. Тепер вони [себто, танки – прим. ред.] мають потрапити до Європи, а потім – до України, разом з усіма супутніми матеріалами: боєприпаси, запчастини, паливне обладнання, ремонтні засоби... Наголошу, це не просто танки, – це повний пакет, який йде разом з ними. Це все ще у процесі», – пояснив Даґ Буш.

Чиновник США уточнив, що наразі Пентаґон і Міністерство оборони України завершують всі необхідні процедури, після яких указана техніка вирушить із Заходу на Схід.

Своєю чергою, медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує читачам, що українські воїни, які пройшли відповідний вишкіл та інструктаж на танках "Abrams", уже готові до бою верхи на американській броні.

Читайте також:
Війна
Чим далі від передової, тим більше їздять автівки, які вкрай потрібні воїнам. Транспорт нині справді на вагу золота для евакуації поранених.
17 березня, 09:37
Війна
В українському повітряному просторі розгортаються не менш важливі бої, ніж на суходолі. Російські окупанти прагнуть панувати у небі.
13 березня, 06:01
Світ
Палестинське угруповання ХАМАС завдало удару по базі ЦАХАЛ, де зберігаються ракети з ядерними боєголовками. Це сталося ще 7 жовтня.
05.12.2023, 12:45
Світ
Відповідно до Резолюції Ради безпеки Організації Об'єднаних Націй 2231 з 18 жовтня припиняються всі обмеження. У Тегерані святкують.
18.10.2023, 21:50
Опінії
Скажіть, хтось пропагандистам, що Росія не має ракет "Сармат", адже вони навіть не пройшли випробувань, а санкції заважають робити цю зброю.
03.09.2023, 17:33
Війна
Окупаційно-терористичний контингент РФ, відступаючи з раніше підготовлених позицій, залишив багато цікавого нашим захисникам.
12.08.2023, 17:37