33 сотки для «200-х» окупантів: Удмуртія готується зустрічати сотні трун з України

СВІТ
19.07.2022, 18:41
33 сотки для «200-х» окупантів: Удмуртія готується зустрічати сотні трун з України
Фото: IZHLIFE

Ресурсна федерація московії продовжує здійснювати воєнну агресію проти України руками нечисленних корінних народів із глибинки.

Водночас командування російського окупаційно-терористичного контингенту вже не приховує втрати, тому замовляє приготувати у регіонах значні терени для майбутніх солдатських могил.

Зокрема у столиці Удмуртії – в Іжкарі (Іжевську) – на міському цвинтарі виділено спеціальну ділянку для "військових поховань", інформує медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Susanin.News".

Як вдалося з'ясувати, розмір потенційної "братської могили" становить 33 сотки, однак голова удмуртського адміністративного центру Олєг Бєкмєтьєв попередив, що можливе розширення у разі збільшення втрат серед уродженців вказаної фіно-угорської республіки.

«Ділянка землі була виділена на Хохряківському цвинтарі за моїм рішенням. Депутати міської думи Іжевська підтримали мене, адже важливо вшанувати земляків, які віддали за нас життя, беручи участь у "спеціальній операції". Це все, що я можу сказати без жодних деталей», – зазначив мер Іжкару.

Прикметно, що за офіційною статистикою в Удмуртії до 24 лютого 2022 року рівень смертності попри коронавірусну пандемію з-поміж працездатних повнолітніх чоловіків був низьким.

Натомість із розгортанням російської воєнної агресії проти України все змінилося: за 5 місяців боїв на чужині підтвердили загибель 75 уродженців фіно-угорської республіки, неофіційно їх – уже понад 100.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Ліга вільних націй, яка об'єднала представників поневолених Кремлем народів росії, звернулася до президента США Джозефа Байдена допомогти здобути власний суверенітет.

Автор : Данило Катраник
Читайте також:
Світ
Ухилянтам від мобілізації у ресурсній федерації московії тепер не можна буде відсидітися у безпеці на Заході, фіни запровадили санкції.
27 січня, 16:47
Кримінал
Цілком імовірно, що всі вони вже утилізовані у степах на Півдні та Сході України, бо були бойовиками приватної військової компанії "Вагнер".
26 січня, 16:12
Політика
Борець за права пригноблених в усьому світі Кеннет Рот не зміг потрапити до складу професури найелітнішого американського університету.
12 січня, 20:55
Війна
Загартовані у боях з російськими загарбниками військовослужбовці Сил оборони України настільки грізні, що одним своїм видом лякають сусідів.
05 січня, 21:24
Світ
Волонтерський рух у РФ – явище нове і доволі сумнівне, бо здебільшого є пропагандистським, націленим виключно на внутрішнього споживача.
24.12.2022, 18:01
Світ
На тлі постійних невдач на українському фронті кремлівський бункерний щур наказав посилити обороноздатність столиці тюрми народів.
21.12.2022, 22:22