33 сотки для «200-х» окупантів: Удмуртія готується зустрічати сотні трун з України

СВІТ
19 липня, 18:41
33 сотки для «200-х» окупантів: Удмуртія готується зустрічати сотні трун з України
Фото: IZHLIFE

Ресурсна федерація московії продовжує здійснювати воєнну агресію проти України руками нечисленних корінних народів із глибинки.

Водночас командування російського окупаційно-терористичного контингенту вже не приховує втрати, тому замовляє приготувати у регіонах значні терени для майбутніх солдатських могил.

Зокрема у столиці Удмуртії – в Іжкарі (Іжевську) – на міському цвинтарі виділено спеціальну ділянку для "військових поховань", інформує медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Susanin.News".

Як вдалося з'ясувати, розмір потенційної "братської могили" становить 33 сотки, однак голова удмуртського адміністративного центру Олєг Бєкмєтьєв попередив, що можливе розширення у разі збільшення втрат серед уродженців вказаної фіно-угорської республіки.

«Ділянка землі була виділена на Хохряківському цвинтарі за моїм рішенням. Депутати міської думи Іжевська підтримали мене, адже важливо вшанувати земляків, які віддали за нас життя, беручи участь у "спеціальній операції". Це все, що я можу сказати без жодних деталей», – зазначив мер Іжкару.

Прикметно, що за офіційною статистикою в Удмуртії до 24 лютого 2022 року рівень смертності попри коронавірусну пандемію з-поміж працездатних повнолітніх чоловіків був низьким.

Натомість із розгортанням російської воєнної агресії проти України все змінилося: за 5 місяців боїв на чужині підтвердили загибель 75 уродженців фіно-угорської республіки, неофіційно їх – уже понад 100.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Ліга вільних націй, яка об'єднала представників поневолених Кремлем народів росії, звернулася до президента США Джозефа Байдена допомогти здобути власний суверенітет.

Автор : Данило Катраник
вибір редакції
Читайте також:
Війна
Настоятель Богоявленського храму у селі Ісаково Зеленодольського району Республіки Татарстан опинився на концерті Іосіфа Кобзона.
17 вересня, 17:23
Світ
Цілі "вибухали від страху" до підльоту БПЛА. Сподіваємося що росії передали подібну "передову розробку".
28 серпня, 16:44
Війна
Фотографії містили геолокаційні позначки, які дозволили встановити координати ЗРК
22 серпня, 11:35
Політика
Після вибухів у селищі Новофедорівка неподалік міста Саки, з тимчасово окупованого Кримського півострова почали масово виїжджати росіяни.
12 серпня, 18:12
Війна
Тіла сотень загиблих російських окупантів і терористів на українських полях та в українських лісах продовжують гнити й розкладатися.
24 липня, 17:09
Світ
Велетенську морську істоту з глибин Тихого океану виловили в акваторії неподалік прикордонного з Перу чилійського міста Аріка.
17 липня, 20:24