40% британців не готові воювати у разі світової війни

СВІТ
27 січня, 19:19
Начальник Генштабу Великої Британії, генерал Патрік Сандерс
Начальник Генштабу Великої Британії, генерал Патрік Сандерс

Це відбувається на фоні заяв головнокомандувача армії Британії про те, що багатьом британцям потрібно буде служити в армії.

Майже 40% британців віком від 18 до 40 років відмовились би від служби у війську в разі світової війни, а в разі загрози вторгнення у Британію таких було б 30%.

Про це свідчать результати опитування YouGov.

Для опитування бралась вікова група у 18-40 років, яка, як пояснюють автори, відповідає призовному віку в Британії під час Першої та Другої світових воєн.

У разі світової війни добровільно б зголосились призватись в армію лише 7% молодих британців, ще 21% – зробили б це в разі призову. При цьому 38% заявили, що не пішли б служити в будь-якому разі.

Ситуація дещо змінюється в разі, якщо йдеться про загрозу безпосереднього вторгнення в Британію. Тоді добровільно підуть служити 11%, ще 23% – якщо призвуть.

В обох випадках близько третини опитаних або не визначились із відповіддю, або вважають, що будуть непридатні до служби через вік чи інвалідність.

Переважна більшість опитаних британців (72%) також вважають, що призов повинен стосуватись жінок, при цьому невелика більшість (40% проти 32%) підтримує однакові умови служби для обох статей.

Цього тижня головнокомандувач армії Британії заявив, що британська влада має морально налаштовувати громадськість на те, що у майбутньому, можливо, доведеться воювати з росією, і в такому разі багатьом британцям потрібно буде служити в армії.

Схожі заяви останнім часом пролунали від військових багатьох інших країн.

Читайте також:
Економіка
Ці компанії зареєстровані на адресах масової реєстрації.
08 травня, 11:00
Опінії
Відразу обмовимося: нижче доведеться порівнювати недавнє минуле із теперішнім. В аналізі присутні різні статистичні основи для зіставлення.
28 квітня, 09:18
Економіка
Чиновництво держави-окупанта намагається показати, що у них «усе дуже добре». Курс рубля стабілізовано, кризи уникнено, санкції обійдено.
26 квітня, 08:20
Світ
Це відбувається на тлі рекордно низької народжуваності. Комуністичний режим звинувачує у всіх бідах коронавірусну пандемію і вплив Заходу.
19 січня, 07:19
Економіка
Кремлівський бункерний дід сповістив підданих про подолання безробіття. Ось тільки він забув вказати, яким чином це сталося в РФ.
25.12.2023, 19:07
Політика
Наші західні сусіди стали усвідомлювати, що у разі ймовірної перемоги росії на полі бою, воювати доведеться їм. І це впливає на постачання.
12.12.2023, 21:42