456 полтавців підписалися проти забудови Прирічкового парку на Леваді

ПОЛТАВА
12.03.2021, 15:45
456 полтавців підписалися проти забудови Прирічкового парку на Леваді

За добу петиція проти забудови прирічкового парку Полтави набрала 456 голосів.

Її 11 березня на сайті Полтавської міської ради зареєструвала Марина Гіль.

Нагадаємо, Прирічковий парк розташований в мікрорайоні Левада. Це невеликий ліс уздовж річки Ворскли. Там полтавці вигулюють собак, відпочивають на березі, влаштовують пікніки. 5 березня неподалік від готелю "Турист" будівельна компанія Novos Development встановила на значній території паркан. Там заплановане зведення трьох багатоповерхівок.

Влада Полтави повинна розглянути петицію, оскільки вона набрала необхідну кількість голосів.

У тексті петиції зазначено:

«Жителі мікрорайону Левада стурбовані перспективою забудови даної ділянки та знищенню зеленої зони біля річки Ворскла. Забудова буде обмежувати їх вільний доступ до берега річки та зони відпочинку. Крім того, враховуючи зношеність всіх комунікацій водопостачання, водовідведення та теплопостачання, великі негаразди можуть очікувати мешканців вже існуючих будинків поряд із місцем забудови. Без реконструкції колектора, оновлення системи водопостачання та газопостачання, наражуються на небезпеку безліч родин мікрорайону.

Звертаємося з проханням зупинити цю забудову! Необхідно розглянути варіанти покращення Прирічкового парку та не допускати забудову даної території житловими будинками.

456 полтавців підписалися проти забудови Прирічкового парку на Леваді_1
На огородженій нині площі щорічно проходили всеукраїнські змагання з тріатлону, ярмарки, щороку туди приїздив та зупинявся цирк, що з нетерпінням очікують безліч дітей мікрорайону. Там мешканці мікрорайону займалися дресируванням собак, оскільки відведених місць для вигулу та дресури собак в цьому мікрорайоні більше немає. Крім того, зведена огорожа території обмежує доступ людей, які займаються тенісом, до тенісних кортів та просто бажаючих спостерігати за грою. Це була зона відпочинку для мешканців мікрорайону, яка була найчистішою та найдоглянутішою. Щороку безліч мешканців мікрорайону разом з активістами займалися прибиранням даної території та доглядали її. І тепер мешканців залишають без неї?!».
На території, яку оточили парканом, розташований меморіал воїнам-афганцям. До нього тепер нема доступу.
Читайте також:
Полтава
Дослідження майбутньої архітекторки з Полтави визнали найкращим серед усіх робіт у секції «Дизайн архітектурного середовища».
08.04.2021, 09:50
Полтава
Полтавський бізнесмен і забудовник Ігор Сірик кинув трубку, коли почув словосполучення «Прирічковий парк».
06.04.2021, 13:15
Полтава
У міській раді сьогодні обговорили питання забудови Прирічкового парку Полтави.
18.03.2021, 12:55
Полтава
Строк надання послуг завершується 30 серпня поточного року. Чи встигнуть ремонтники із поставленим завданням, не уточнюється.
14:56
Полтава
За майже три роки «слуги нароту» витратили 9 мільйонів гривень та перетворили територію перед обласною бібліотекою на звалище
11:00
Полтава
Поки полтавські «зелені ямщики» задорого купують амуніцію коштом платників податків, в області діє інша схема. Люди вкладаються у перемогу.
06:01