Ігор Сірик відмовився прокоментувати скандал навколо Прирічкового парку

ПОЛТАВА
06.04.2021, 13:15
Ігор Сірик відмовився прокоментувати скандал навколо Прирічкового парку
Фото: Марія Мірошніченко

Полтавський бізнесмен і забудовник Ігор Сірик кинув трубку, коли почув словосполучення «Прирічковий парк».

Нагадаємо, 5 березня неподалік від готелю «Турист» у Полтаві будівельна компанія Novos Development обгородила металевим парканом територію, на якій будуватиме 3 багатоповерхівки.
Ігор Сірик відмовився прокоментувати скандал навколо Прирічкового парку_1

Навколо місця майбутньої забудови на березі річки Ворскли в мікрорайоні Левада щодня загострюється ситуація. Місцеві жителі вже кілька разів виходили на протести біля паркану, який встановила компанія Novos Development. Люди вимагають у забудовників прибрати паркан, а у місцевої влади – облаштувати парк біля річки.

Ігор Сірик відмовився прокоментувати скандал навколо Прирічкового парку_3

Компанія Novos Development не збирається прибирати паркан.

«Ділянка, що огороджена, –  не є Прирічковим парком. У межах проєкту ми хочемо разом з вами здійснити благоустрій прибережної зони, де можна буде гуляти з дітьми, проводити вільний час, відпочивати від міської метушні та зустрічатися з друзями. Ми ні в якому разі не займаємо водоохоронну зону (50 метрів), а доступ до води та набережної буде завжди вільним і безперешкодним… Ми готові взяти на себе фінансування технічної документації щодо парку, аби виділити землю та захистити її на майбутнє, адже наразі такого поняття як Прирічковий парк, на жаль, юридично не існує… Ситуацію будуть використовувати у політичних інтересах, маніпулювати нею та спотворювати факти. Тому прошу вас не забувати про критичне мислення, не дати використати своє щире прагнення до змін та справедливості у політичних інтересах інших людей. Наша компанія завжди готова до діалогу!», –  це фрагмент звернення Сірика до полтавців, який розміщено на офіційній сторінці будівельної компанії.

Проте сьогодні діалогу з компанією не відбулося. І 3 квітня, коли зо 200 полтавців мітингували під парканом компанії, Сірик не прийшов.

Щодо території, на якій збираються зводити будинки. Прохід до річки дійсно вільний.
Ігор Сірик відмовився прокоментувати скандал навколо Прирічкового парку_5


Уздовж водойми – чагарники, купи сміття. Є люди, які прогулюються стежками, вигулюють собак  і відпочивають біля води.
Ділянку ближче до мосту на Південний вокзал планує забудовувати житловими будинками компанія «Полтаватрансбуд». Це за «Туристом», де зараз напівзруйнована споруда колишнього ресторану.

Ігор Сірик відмовився прокоментувати скандал навколо Прирічкового парку_7

Зауважимо, що межі Прирічкового парку визначені з 2009 року. Зараз там захаращений ліс із великою кількістю аварійних дерев. Зон для відпочинку як таких нема. У лісі всюди розкидане сміття.

Нагадаємо, у дворі будинків по вул.Ляхова,10 і Ляхова, 12-а, які збудував Ігор Сірик, утворилося провалля. Воно знаходиться біля дитячого майданчика і має глибину до 2 метрів. Його оточили обмежувальною стрічкою. Мешканці будинків не гуляють там із дітьми.

Ігор Сірик відмовився прокоментувати скандал навколо Прирічкового парку_9
Ігор Сірик відмовився прокоментувати скандал навколо Прирічкового парку_11

Читайте також:
Полтава
Дослідження майбутньої архітекторки з Полтави визнали найкращим серед усіх робіт у секції «Дизайн архітектурного середовища».
08.04.2021, 09:50
Полтава
У міській раді сьогодні обговорили питання забудови Прирічкового парку Полтави.
18.03.2021, 12:55
Полтава
За добу петиція проти забудови прирічкового парку Полтави набрала 456 голосів.
12.03.2021, 15:45
Полтава
Строк надання послуг завершується 30 серпня поточного року. Чи встигнуть ремонтники із поставленим завданням, не уточнюється.
14:56
Полтава
За майже три роки «слуги нароту» витратили 9 мільйонів гривень та перетворили територію перед обласною бібліотекою на звалище
11:00
Полтава
Поки полтавські «зелені ямщики» задорого купують амуніцію коштом платників податків, в області діє інша схема. Люди вкладаються у перемогу.
06:01