66 ОМБр вправно перетворює російські танки на металолом

ВІЙНА
02.01.2023, 22:05
66 ОМБр вправно перетворює російські танки на металолом

На відміну від Бахмутського, Сватівський напрямок Східного фронту майже непомітний для українських користувачів соціальних мереж.

Хоча у цьому крайньому закутку Луганщини бійці 66 Окремої механізованої бригади Сухопутних військ щоденно просмажують ворожі загони, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як зазначають наші захисники, завдяки "пильному окові" аеророзвідки вони знаходять і знищують російських окупантів навіть під прикриттям густого лісу.

«Ураган для окупантів. Наші влучні воїни з лав непереможної 66 бригади перетворюють російські танки на металолом. Ми щодня виборюємо мир шляхом планомірного знищення російських окупантів», – відзвітувала пресслужба 66 ОМБр.

Також у фронтовому підрозділі Збройних Сил України додають, що своєю влучною майстерністю демонструють ворогу, хто є господарем і законним власником цієї Богом даної вільної землі.

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що на Горлівському напрямку росіяни завдали ракетного удару – пошкодили транспортне підприємство та приватний будинок.

Читайте також:
Війна
Полтава і Харків на черзі?
15 травня, 11:41
Опінії
Наше політично військове (саме в такій послідовності) керівництво не дуже. Як завжди. Все більше в надії що саме розсмокчеться.
14 травня, 10:03
Опінії
Обстановка залишається складною, російські війська володіють ініціативою. Передумов для прориву нашого фронту на даний момент нема.
13 травня, 09:00
Війна
Обласна влада Харківщини та командування Сил оборони України провалили іспит. Громадяни знову платять своєю кров'ю за помилку чиновників.
12 травня, 12:45
Опінії
Далеко противнику пройти не вдалось, усі спроби просочитись виявлені, по ворогу активно працюють наші артилерія та дрони
11 травня, 12:35
Війна
Вночі окупаційні війська перетнули лінію державного кордону і захопили чотири прикордонні селища
10 травня, 15:01