А судді в Україні хто? – Ті, хто обслуговує владу!

Опінії
01.10.2021, 08:48
А судді в Україні хто? – Ті, хто обслуговує владу!
Фото: Facebook

Українці можуть залишитись абсолютно беззахисними. Зе-команда активно профанує розпочату попередниками судову реформу.

Економіст, колишній міністр фінансів України

Аналітики підрахували швидкість роботи українських судів і з'ясувалося, що середній термін очікування першого судового засідання – близько 2 місяців. І це тільки перше засідання, яким в більшості справ розгляд не обмежується; другого можна чекати ще пару місяців.

Окрім глумливих термінів розгляду, судовий процес обіцяє громадянам і чималі витрати. Щоби потрапити на довгоочікуване засідання, доведеться оформити купу паперів і оплатити масу внесків.

І якщо у випадку зі штрафами від поліції суми ще терпимі, то для оскарження нарахованих 100 тисяч гривень за опалення вже доведеться витрачати свої заощадження (якщо вони звичайно є).

Але і це ще нічого не гарантує. Адже у підсумку може з'ясуватися, що єдиний суддя в районі захворів, а решта звільнились у ході "реформи".

Та й при здоровому судді засідання може не відбутися, тому що канцеляріям не платять зарплати вже багато місяців. А за борги по опаленню будівлю буде відключено від теплопостачання.

У ході судової реформи, яка триває з 2016 року, замість створення нової системи правосуддя була паралізована чинна судова система. Якщо відкинути в сторону всі нецензурні оцінки роботи "реформаторів", то результатом їхньої праці стало обмеження доступу українців до правосуддя, тобто пряме порушення Конституції.

І ось, нова влада пропонує чергову реформу судочинства, паралельно урізаючи фінансування чинних судів. На що нам очікувати тепер?

Зрештою, українці можуть залишитись абсолютно беззахисними. Як і у випадку з коронавірусом у 2020 році, держава самоусунулась і громадяни змушені рятувати себе самотужки.

І тут виникає небезпечна думка: а навіщо тоді українцям такі реформи? Або такі реформатори...
Читайте також:
"Найкращий програмний реєстратор розрахункових операцій", запроваджений Данилом Гетманцевим і Дмитром Дубілетом, відмовляється працювати.
06 січня, 10:15
Не вистачить ефірного часу, щоб розповісти, скільки нестиковок у цьому псевдорозстрілі
28.11.2021, 16:15
Він очевидний. Найбільше мене хвилює, як довго цей кінець триватиме і які будуть його наслідки.
24.11.2021, 13:39
Поки на фронті гинуть наші захисники, Зе-команда торгує життями: 1000 гривень кожному, хто пройшов повний курс щеплення.
18.11.2021, 11:44
Арсен Аваков дав чергове інтерв’ю... і відразу ж збрехав.
17.11.2021, 09:43
Незважаючи на передвиборчу обіцянку Зеленського скасувати заставу корупціонерам
16.11.2021, 08:58