«Слуги народу» планують зменшити кількість місцевих судів

ПОЛІТИКА
14.09.2021, 12:47
«Слуги народу» планують зменшити кількість місцевих судів

Обіцяна багатьма президентами України так звана судова реформа ніяк не втілиться у життя через корупційну складову у середовищі слуг Феміди.

У зв'язку з цим представники "зеленої" монобільшості у Верховній Раді взялися кардинально міняти цілу вітчизняну судову систему.

Таку загальну позицію фракції "Слуга народу" в інтерв'ю виданню "Судово-юридична газета" висловив народний обранець Павло Павлиш.

За його словами, парламентарі із Зе-команди хочуть у законний спосіб "оптимізувати" наявну кількість місцевих судів за зразком медичної та адміністративної реформ.

«Я впевнений, що після цього якість нашого правосуддя мусить покращитися — в окружних судах буде мінімум по 8 суддів, а не 1 або 2, як зараз у районних судах. Поки що правосуддя буде здійснюватися у тих же будівлях, що і зараз. Але у майбутньому слід вдосконалювати мапу судів під уже чинний адміністративно-територіальний устрій України», — прокоментував ситуацію нардеп.

Прикметно, але у намаганні "покращити життя" українців, "оптимізуючи" все, що тільки можна, обрізані "слуги народу" наслідують своїх ідейних попередників — Партію регіонів.

Поплічники Віктора Януковича також "реформували" Україну за узгодженим наперед планом, руйнуючи і так хиткий, але все ж робочий механізм держави; тепер, схоже, руки "оптимізаторів" дійшли й до судів.

На думку нардепа Павлиша, з наявних 600 районних судів Зе-команда залишить максимум 200, а отже 400 невеликих українських міст будуть без власних судів.

Фактично, влада забирає у пересічних українців останню можливість відстояти свої конституційні права у законний спосіб, оскільки далеко не всі зможуть їздити за 50 кілометрів на судові засідання.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що реформа з "оптимізації" слуг Феміди зачепить перш за все місцеві суди Львівської, Полтавської, Рівненської та Сумської областей.

Читайте також:
Політика
Здається, урядова команда "слуг неукраїнського народу" на чолі з Володимиром Зеленським остаточно перейшла дозволені межі.
10 лютого, 08:33
Опінії
Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський заявив про затримання "шатунів".
31 січня, 18:45
Опінії
Граємося словами? Як би ж то. Граються нами. Відкрито, нахабно, цинічно....
31 січня, 09:26
Економіка
Склалася неприємна, а насправді - ганебна ситуація для міжнародного престижу країни
28 січня, 14:13
Економіка
"Найкращий програмний реєстратор розрахункових операцій", запроваджений Данилом Гетманцевим і Дмитром Дубілетом, відмовляється працювати.
06 січня, 10:15