«Слуги народу» планують зменшити кількість місцевих судів

ПОЛІТИКА
14 вересня, 12:47
«Слуги народу» планують зменшити кількість місцевих судів

Обіцяна багатьма президентами України так звана судова реформа ніяк не втілиться у життя через корупційну складову у середовищі слуг Феміди.

У зв'язку з цим представники "зеленої" монобільшості у Верховній Раді взялися кардинально міняти цілу вітчизняну судову систему.

Таку загальну позицію фракції "Слуга народу" в інтерв'ю виданню "Судово-юридична газета" висловив народний обранець Павло Павлиш.

За його словами, парламентарі із Зе-команди хочуть у законний спосіб "оптимізувати" наявну кількість місцевих судів за зразком медичної та адміністративної реформ.

«Я впевнений, що після цього якість нашого правосуддя мусить покращитися — в окружних судах буде мінімум по 8 суддів, а не 1 або 2, як зараз у районних судах. Поки що правосуддя буде здійснюватися у тих же будівлях, що і зараз. Але у майбутньому слід вдосконалювати мапу судів під уже чинний адміністративно-територіальний устрій України», — прокоментував ситуацію нардеп.

Читайте також:

Прикметно, але у намаганні "покращити життя" українців, "оптимізуючи" все, що тільки можна, обрізані "слуги народу" наслідують своїх ідейних попередників — Партію регіонів.

Поплічники Віктора Януковича також "реформували" Україну за узгодженим наперед планом, руйнуючи і так хиткий, але все ж робочий механізм держави; тепер, схоже, руки "оптимізаторів" дійшли й до судів.

На думку нардепа Павлиша, з наявних 600 районних судів Зе-команда залишить максимум 200, а отже 400 невеликих українських міст будуть без власних судів.

Фактично, влада забирає у пересічних українців останню можливість відстояти свої конституційні права у законний спосіб, оскільки далеко не всі зможуть їздити за 50 кілометрів на судові засідання.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що реформа з "оптимізації" слуг Феміди зачепить перш за все місцеві суди Львівської, Полтавської, Рівненської та Сумської областей.

вибір редакції
Читайте також:
Культура є основою розвитку будь-якої нації. Це непорушна аксіома!
25 вересня, 12:23
Державна архітектурно-будівельна інспекція є настільки всесильним органом, що його не здатні приборкати ні уряд, ані антикорупціонери.
16 вересня, 09:12
Міністр освіти України Сергій Шкарлет самоусунувся від проблем у системі шкільного навчання, вирішення яких потребує чималих інвестицій.
28 липня, 12:03
Сьогодні Офіс президента вносить оліґархів до списку, а завтра — ділить із ними Україну. Бо влада прагне спиратися на сильних.
03 липня, 12:23
Якщо запропонований закон про оліґархів буде проголосований у такому вигляді як зараз, то сам автор — "ґарант" — потрапить під його дію.
01 липня, 11:37
Податкова реформа від "Слуг народу" зводиться до простої формули: пересічним українцям тримати гроші під подушкою офіційно буде заборонено!
18 червня, 11:54