Агов, Зе! Час підніматися на ешафот! Слабо, пацан?

Опінії
15 липня, 13:16
Агов, Зе! Час підніматися на ешафот! Слабо, пацан?
Фото: © Mark Mater

Ще раз про ситуацію, коли шляхетні люди стрілялися...

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Товариство, дослухайтесь: з усіх прасок і чайників могутнім рефреном доноситься патетичне: «...Если я когда-либо в жизни нарушу закон, я уйду сам»! Як же й хвацько, як пафосно лягла оця обіцянка блазня на голови плебсу, який аж заходився в екстазі від вертлявої нікчеми на арені «стадіону – так стадіону»!

Тоді не лише маргинали, не здатні відрізнити Пушкіна від Мазепи як у  літературно-історичному контексті, так і під променем ліхтаря з кіловатною лампочкою, а й сивочола професура потекла мізками – явився месія, народний герой, Кармалюк, Гонта, Робін Гуд, Жанна д'Арк!

І ось несподіванка! Виявляється, у нашій стражденній, сплюндрованій зеленою сараною державі збереглися інституції. Більше того, ці інституції посміли піддати сумніву юридичну освіту (ха-ха) найвеличнішого лідера і вказати балбесу на чорним по білому виписані статті щодо бажаного і можливого. Будь ти хоч дійсно легітимним Президентом, хоч однією сорока мільйонною його іпостассю за твоєю власною популістською версією, але існують речі, важливіші за халат на Мендель і лисе тім'я Лисого.

Нагадуємо, що наприкінці березня поточного вже року, увірувавши у безкарність, засліплений інерційним рейтингом у біомасі, Зе кинув суспільству височайше повєлєніє №124/2021 «Про деякі питання забезпечення національної безпеки України», в якому помстився Януковичу і Конституції.

Нас тоді ще здивував нелогічний випад Зе проти четвертого, адже блазень методично довбав одного «баригу і посіпаку П'ятого», Першого і Другого взагалі підпряг на мінські кластери. Атож, скликаючи під свої цвілі прапори усю регіонську нечисть, один Татаров чого вартий, Зе раптом скасовує проффесорський указ травня 2013 року про призначення суддями Конституційного суду України Олександра Тупицького і Олександра Касмініна! Тоді ще подумалось – диви, чи, бува не ковід у голову вдарив?   

Квартальна недолугість плюнула на аксіому, відому навіть  щонайменше третині випускників найкращого мистецького закладу вищої освіти України – Київського національного університету культури і мистецтв, невдовзі читай – ім. М. Поплавського, і принаймні половині випускників Президентського університету Міжрегіональної академії управління персоналом – не ти призначав, не тобі призначення скасовувати!

Шукай компромат, ший справу, лякай, саджай, конфіскуй газети-канали-фабрики-пароплави, але знімай законно! Є сумніви, та можемо припустити, що цей правовий аз відомий навіть доценту І. Киві.

Менше з тим, сталося – Тупицького перестали пускати на місце роботи. Суспільна думка мляво поогризалася у соцмережах, ковтаючи чергову зелену жабу.

Панове, ми суголосно з вами заявляємо, що за паном Тупицьким срана мітла так само плаче! І гнати його слід не лише з Конституційного, а й з усіх судів країни! Але ж закони (За-ко-ни!) для чогось пишуть!

Гаразд, з екскурсами у весну закінчили.

«Верховний Суд визнав незаконним та протиправним указ президента Володимира Зеленського, яким той скасував призначення Олександра Тупицького суддею Конституційного суду України, повідомили джерела у Верховному Суді. Також суд вирішив, що дії Зеленського щодо Тупицького є незаконними».

На нас чекають ще ті події. Муедзин офісу Зе Михайло Подоляк вже вергає блискавки: хтось посмів засумніватися у тому, що закон як дишло?! 

Цитуємо: «Безумовно, буде подана апеляція на це рішення Верховного Суду. Президент діяв законно і в інтересах суспільства, скасовуючи указ Януковича про призначення Тупицького. Безумовно, це рішення Верховного Суду ми не визнаємо в будь-якому випадку. Безумовно, президент не допустить знищення судової реформи».

Ну, пацан, вперед: «сказал – сдєлал»?
Читайте також:
На Банковій заметушилися. Здається "найвеличніший лідер світу" вирішив підстелити собі соломку напередодні нового політичного сезону.
28 липня, 11:14
ДБР відкрило справу за фактом винесення суддями Верховного Суду рішення у справі Тупицького
19 липня, 12:05
Володимир Зеленський таки пішов шляхом Віктора Януковича. Дарма, що "ґарант" вперто не бажає вчитися на помилках попередників.
16 липня, 08:47
Депутати пропонують надати Зеленському право ухвалювати політико-правове рішення як винятковий кримінально-правовий захід
23 червня, 10:15
Поліція Авакова хоче використовувати електрошокери проти громадян при вчиненні адміністративних правопорушень
29 квітня, 11:35