Активіст громадської кампанії «Голосуй чесно! – Обирай гідних»: На Полтавщині у маленьких селах передвиборчої агітації немає

ПОЛТАВА
22.10.2014, 14:36
Активіст громадської кампанії «Голосуй чесно! – Обирай гідних»: На Полтавщині у маленьких селах передвиборчої агітації немає

Учасники мобільної групи кампанії «Голосуй чесно! – Обирай гідних» об’їхали уже велику кількість населених пунктів Полтавщини із роз’ясненнями щодо голосування на виборах.

За словами керівника мобільної групи Антона Чупіна, у маленьких селах Полтавщини майже немає агітації. Деякі люди навіть не знають, коли приходити на вибори. Дуже багато проблем існує з тим, що громадянам приходять запрошення, а в них неправильно записані особисті дані. Саме тому учасники мобільної групи намагаються відвідати чим більше населених пунктів, щоб провести бесіду з населенням, поінформувати щодо виборів.

«Ми побували уже в 20-ти населених пунктах Полтавської області. Радує те, що у малих селах люди легко ідуть на контакт і виявляють активну позицію щодо походу на вибори», - поділився Чупін.


Читайте також:
Полтава
У своєму інтервʼю медійним заробітчанам він підтвердив неодноразове використання комунального майна у власних інтересах.
01 вересня, 07:10
Полтава
Голова європейської дипломатії Кая Каллас публічно розкритикувала Будапешт.
31 серпня, 11:17
Полтава
Чи можна довірити ямщикам Полтаву, посиливши їх вузькоспеціалізованими помічницями та «антикорупціонерами»?
29 серпня, 07:18
Полтава
Щоправда кандидат, з метою економії витрачених коштів, вирішив її провести в підпорядкованій йому установі.
28 серпня, 12:05
Полтава
Тарифний хаос у Полтаві: як «Полтаватеплоенерго» ігнорує закон
26 серпня, 17:15
Полтава
Війна комунальників міста проти життя та здоров’я містян.
18 серпня, 14:35