Активіст громадської кампанії «Голосуй чесно! – Обирай гідних»: На Полтавщині у маленьких селах передвиборчої агітації немає

ПОЛТАВА
22.10.2014, 14:36
Активіст громадської кампанії «Голосуй чесно! – Обирай гідних»: На Полтавщині у маленьких селах передвиборчої агітації немає

Учасники мобільної групи кампанії «Голосуй чесно! – Обирай гідних» об’їхали уже велику кількість населених пунктів Полтавщини із роз’ясненнями щодо голосування на виборах.

За словами керівника мобільної групи Антона Чупіна, у маленьких селах Полтавщини майже немає агітації. Деякі люди навіть не знають, коли приходити на вибори. Дуже багато проблем існує з тим, що громадянам приходять запрошення, а в них неправильно записані особисті дані. Саме тому учасники мобільної групи намагаються відвідати чим більше населених пунктів, щоб провести бесіду з населенням, поінформувати щодо виборів.

«Ми побували уже в 20-ти населених пунктах Полтавської області. Радує те, що у малих селах люди легко ідуть на контакт і виявляють активну позицію щодо походу на вибори», - поділився Чупін.


Читайте також:
Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов провів прес-конференцію з приводу перших 100 днів на посаді.
вчора, 20:50
Полтавський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України виявив хворих на сальмонельоз.
вчора, 09:10
Поліція з’ясовує місце перебування п’ятого підозрюваного, адже за адресою місця проживання його не було.
25 лютого, 17:47
25 лютого у Полтаві відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція з бджільництва.
25 лютого, 17:35
Нагода була подвійною.
25 лютого, 13:10
Правоохоронці Полтави та Кременчука викрили мережу нелегальних гральних закладів, що маскувалися під клуб спортивного покеру.
25 лютого, 10:05