Активіст громадської кампанії «Голосуй чесно! – Обирай гідних»: На Полтавщині у маленьких селах передвиборчої агітації немає

ПОЛТАВА
22.10.2014, 14:36
Активіст громадської кампанії «Голосуй чесно! – Обирай гідних»: На Полтавщині у маленьких селах передвиборчої агітації немає

Учасники мобільної групи кампанії «Голосуй чесно! – Обирай гідних» об’їхали уже велику кількість населених пунктів Полтавщини із роз’ясненнями щодо голосування на виборах.

За словами керівника мобільної групи Антона Чупіна, у маленьких селах Полтавщини майже немає агітації. Деякі люди навіть не знають, коли приходити на вибори. Дуже багато проблем існує з тим, що громадянам приходять запрошення, а в них неправильно записані особисті дані. Саме тому учасники мобільної групи намагаються відвідати чим більше населених пунктів, щоб провести бесіду з населенням, поінформувати щодо виборів.

«Ми побували уже в 20-ти населених пунктах Полтавської області. Радує те, що у малих селах люди легко ідуть на контакт і виявляють активну позицію щодо походу на вибори», - поділився Чупін.


Читайте також:
Загрозою для здоров'я відпочивальників визнали воду у Дніпрі та Сухому Кагамлику, яка не відповідає чинним санітарно-гігієнічним нормам.
11:54
Оператор газорозподільної системи — акціонерне товариство "Лубнигаз" — повідомив про планові роботи по заміні запірної газової арматури.
вчора, 10:12
Депутати Миргородської міської ради проголосували за збільшення видатків на охорону здоров'я громадян.
11 липня, 09:38
Представник "Опозиційної Платформи — За життя" Ілля Кива у вільний від роботи в Верховній Раді час провокує бійки.
10 липня, 14:18
Виданню «Останній Бастіон» ніколи не була чужою людська біда.
10 липня, 12:18
Для лубенських комунальних служб настала пора аварійних викликів, пов'язаних із поривами на центральному водогоні міста.
10 липня, 09:36