Алкомонополіст «Pernod Ricard» припинив експорт своїх брендів до РФ

ЕКОНОМІКА
14 травня, 20:17
Алкомонополіст «Pernod Ricard» припинив експорт своїх брендів до РФ
Фото: Google

Сумно і прикро, але великі корпорації лишають колись прибутковий для них російський ринок не з власного бажання, а виключно  під тиском.

Про це свідчить випадок із транснаціональною групою компаній "Pernod Ricard", яка спеціалізується на виробництві спиртних напоїв і тривалий час постачала власну продукцію до Кремля.

Тепер відомий алкомонополіст із Франції шукає нових прибуткових споживачів елітного пійла, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Financial Times".

З'ясувалося, що тільки після погрози народних обранців Ірландії запровадити жорсткі обмеження на продукцію "Pernod Ricard" у межах Європейського союзу, концерн остаточно залишив РФ.

«Поки російські безпілотники та ракети летять на мирний Київ цього тижня, наш віскі "Jameson" продовжує втамовувати спрагу диктатора Владіміра Путіна. Час вийшов! Це не може продовжуватися. Настав час для дій ЄС, оскільки комерційне рішення "Pernod Ricard" не було достатньо чітким і прозорим», – такими словами ірландський сенатор Ґаррет Агарн закликав кілька днів тому внести концерн до списку санкцій ЄС.

Після такої заяви з трибуни національного парламенту ізмарагдового острову "Pernod Ricard" припинила цілковито весь експорт своїх брендів до ресурсної федерації московії, таких як "Beefeater", "Perrier-Jouet", "Absolut" і "Jameson".

Окремо слід додати, що до нині на російському ринку широко представлені інші французькі корпорації, зокрема "Auchan" та "Leroy Merlin", для яких смерті тисяч українців не завада для бізнесу на крові.

Між іншим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що великі та малі, а особливо середні підприємці РФ невдовзі відчують на собі весь тягар воєнних буднів завдяки путінським ініціативам.

Читайте також:
Економіка
Московія продовжує набивати свій державний бюджет валютою, продаючи Заходу і Сходу вкрадені у поневолених корінних народів ресурси.
15 вересня, 20:28
Війна
Йдеться про компанії, які беруть участь у ремонті кораблів, пов'язаних із Міністерством нападу Московії
15 вересня, 13:28
Світ
Єврокомісія підтвердила, що московити не мають права ввозити до ЄС особисті автомобілі, а також смартфони, ноутбуки та інші речі
10 вересня, 12:47
Опінії
Міжнародні бізнеси мають розуміти всі ризики від співпраці з росіянами
07 вересня, 09:05
Економіка
Західна стратегія зі стримання експорту "чорного золота" з РФ на міжнародний спрацювала лише наполовину, але могло бути гірше.
03 вересня, 20:58
Політика
Її екстрено забрали з Німеччини перед вторгненням в Україну і доробляли на росії вже під час війни
23 серпня, 08:34