«Amazon» створить понад 4000 робочих місць у Великій Британії

ЕКОНОМІКА
17 липня, 07:01
«Amazon» створить понад 4000 робочих місць у Великій Британії
Фото: Financial Times

Американський інтернет-сервіс із продажу товарів масового попиту мільярдера Джеф Безоса продовжує опановувати європейський ринок.

Днями корпорація "Amazon" оголосила про створення понад 4000 постійних робочих місць для британців, інформує медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "The Guardian".

Як з'ясувалося, новий набір найманих працівників на Туманному Альбіоні збільшить кількість постійної робочої сили американської компанії до 75 тисяч осіб і це буде перше велике розширення за останні 3 пандемічні роки.

«Ми інвестуємо  £1 мільярд у Велику Британію та стати одним із 10 найбільших роботодавців у приватному секторі цієї країни. Нові робочі місця плануємо відкрити у наших офісах і на складах у наступних містах: Лондон, Манчестер, Единбурґ, Кембридж, Вейкфілд і Новслі. Також у Технологічному центрі у Свонсі буде створено відділ стажистів, куди ми запрошуємо активну молодь до співпраці», – прокоментували у пресслужбі "Amazon".

Фактично, вищенаведене свідчить, що американська корпорація Джефа Безоса не припиняє розширювати власну експансію на ринки інтернет-торгівлі в усьому світі, зокрема і на Західну Європу.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", Саудівська Аравія готова збільшити видобуток "чорного золота" та обвалити ціни на нафтовому ринку.

Читайте також:
Світ
Все це заради того, щоби не спілкуватися російською мовою і не стати частиною російськомовного простору Естонської республіки.
08 серпня, 21:07
Опінії
Українська економіка – це економіка державних компаній, які прагнуть бути та зберігати свої монополії.
10 червня, 09:27
Виміри
Світ змінився, кожні 5 років він стає іншим, не таким як був раніше, а все старе назавжди викидається з тлінного корабля сучасності.
07.10.2021, 11:27
Світ
65-річна відома російська опозиційна діячка японського походження вийшла з політичної гонитви, але не суспільного життя РФ.
18.09.2021, 20:07
Економіка
Уже скоро українські громадяни зрівняються по доходах населення зі східними сусідами, в яких залишиться тільки гордість за померлу імперію.
28.08.2021, 15:15
Життя
Роберт Тору Кійосакі – американський підприємець і письменник японського походження, автор бестселера "Багатий Тато, Бідний Тато".
26.08.2021, 11:45