Російські авіакомпанії відмовляються повертати понад 400 іноземних літаків

ЕКОНОМІКА
14 липня, 17:01
Російські авіакомпанії відмовляються повертати понад 400 іноземних літаків

Нова "залізна завіса" щодня відгороджує здичавілу ресурсну федерацію московії від цивілізованого світу, хоча шпарини все ж лишаються.

Так, зокрема росіяни привласнили 400 літаків і запчастин до них, взятих у лізинг, інформує медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "The Washington Post".

Зазначається, що повітряні транспортні засоби для далеких пасажирських перевезень належать кільком західним авіакомпаніям, але з 24 лютого поточного року постійно знаходяться у межах росії.

Водночас станом на тепер лізингові компанії "Boing" і "Airbus" висунули страхові вимоги країні-агресорці на відшкодування понад $10 мільярдів, які у разі не сплати будуть заміщені арештованими на Заході яхтами олігархів.

Натомість комерційна росавіація планує частину з украдених літаків розібрати на запчастини задля підтримання у справному стані 515 власних недоаналогів, як "Сухой Superjet" та "Іркут".

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", Американський інститут вивчення війни назвав цілі війни Владіміра Путіна проти України.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Зеленський наповнить бюджети судів грошима українців
20 вересня, 17:00
Виміри
Як держава, в особі НАК "Надра України" , своє майно втрачала
20 вересня, 11:55
Опінії
Рейдерське захоплення державного підприємства Юрієм Вітренком
14 вересня, 14:10
Виміри
Містяни і гості міста змушені об'їжджати штучну перепону за кілька кварталів
13 вересня, 17:20
Опінії
Підручні право(п)охоронці режиму Зеленського-Єрмака-Татарова поводяться так, ніби на дворі не 2022-й, а 2012-й рік і їм все дозволено.
11 вересня, 19:01
Новини
Водночас Матюха продовжує цинічно піаритись на українській армії
08 вересня, 12:45