Америці євреї важливіші за українців — представниця Пентаґону

ПОЛІТИКА
19.10.2023, 13:35
Америці євреї важливіші за українців — представниця Пентаґону
Фото: Twitter

США за будь-яку ціну захищатимуть Ізраїль, тоді як Україні відведено другорядну роль. Не дарма партнери дають ЗСУ настільки мало зброї.

Так, напередодні на брифінгу у заступниці речника Пентаґону Сабрини Сінґх спитали — чому американський уряд ставить умови застосування американської зброї українською армією. Тоді як аналогічних умов і навіть застережень немає щодо державного утворення Ізраїль.

Чиновниця не змогла знайти нічого кращого, як виправдатися, бо виявляється «Україна та Ізраїль ведуть дві дуже різні війни». Також зі слів Сабрини Сінґх, «Ізраїль один із найдавніших і важливіших союзників», якого США не кинуть на поталу, а для України подібного плану захисту непередбачено у принципі.

Саме тому Вашинґтон постачає Києву дозовані порції настільки необхідної для здійснення самозахисту зброї. Очевидно, американські чиновники вважають, що російська агресія — явище гуманне і ніяк не загрожує колективній безпеці Заходу, на відміну від «глобальної загрози», яку випромінює Палестина.

Незаперечним фактом є те, що росіяни в Україні скоїли у десятки разів більше воєнних злочинів, ніж палестинці в Ізраїлі. Проте наші західні партнери відмовляються називати росіян терористами й досі зберігають дипломатичні зв'язки з Москвою.

Окремо слід зауважити, що близько 30% Сенату та понад 50% Палати представників Конґресу США становлять євреї за походженням, деякі з них — ще й громадяни Ізраїлю. Тому палестинці на мопедах і ракети з труб — це «Холокост 2.0», а геноцид українців заслуговує лише великої стурбованості.

Автор : Відділ моніторингу
вибір редакції
Читайте також:
Політика
Обличчя польського протесту — 2, або як їдуть «політичні» фури.
вчора, 18:55
Політика
Світлана Бугіль придбала у Болгарії квартиру площею 64 кв.м
вчора, 16:25
Політика
Прикрі демографічні перспективи України: на 10 чоловіків — 9 жінок. І то, це у кращому випадку, якщо війна завершиться у найближчий рік-два.
вчора, 13:44
Політика
Хто вийшов у фінал конкурсу на голову Національного агентства з питань запобігання корупції?
вчора, 10:31
Політика
Де Зеленський і його кулеби? Де орохамії з регентами?
вчора, 09:07
Політика
«Слуга неукраїнського народу» і вірний прислужник олігархів давно осів на Мальдівах. Йому байдужа доля України, бо гроші ближчі до тіла.
20 лютого, 21:49