Американська корпорація шпигує за нідерландськими користувачами інтернету

СВІТ
28.08.2019, 08:55
Американська корпорація шпигує за нідерландськими користувачами інтернету

Управління із захисту даних Королівства Нідерланди опублікувало заяву про порушення корпорацією "Microsoft" права її користувачів на конфіденційність.

У документі йдеться про те, що американська компанія збирає дані тих, у кого на електронних пристроях встановлено операційні системи "Windows Home" і "Windows Pro". Нідерландські чиновники занепокоєні численними порушеннями "Microsoft" правил конфіденційності щодо своїх клієнтів.

Управління із захисту даних вимагають від корпорації припинити здійснювати правопорушення та вибачитися за вчинені злочин. Влада Нідерландів і надалі стежитиме за активністю "Microsoft" в інтернеті, щоб запобігти подібним випадкам.

Читайте також:
Таку інформацію лідер Білорусі озвучив у своєму посланні до народу
вчора, 16:30
Північна Корея продовжує ядерну програму і досягла певних успіхів. Вона вже може володіти боєголовками з ядерним зарядом.
вчора, 14:40
Угоду щодо так званої протидії домашньому насильству, ініційовану Радою Європи, перевірять на відповідність чинному законодавству Латвії.
вчора, 13:49
Російські десантники нарешті прозріли, побачивши справжню сутність путінського режиму.
03 серпня, 13:06
Іран готовий виплатити компенсації сім'ям загиблих у збитому авіалайнері, але станеться це після завершення розслідування
02 серпня, 19:30
Затримані в Білорусі бойовики кажуть, що вони збиралися полетіти до Туреччини, щоб там "відпочивати й дивитися на Собор Святої Софії"
02 серпня, 14:35