Американське бачення нових цілей для ЗСУ

ВІЙНА
11 січня, 18:13
Ілюстративне фото: бойове чергування ракетних комплексів "Точка-У"
Ілюстративне фото: бойове чергування ракетних комплексів "Точка-У"

Ходжес: «Ми не можемо дозволяти росії безкарно стріляти зі схованки».

Американський генерал у відставці Бен Ходжес вважає, що зупинити російський терор проти критичної інфраструктури можна за допомогою ударів по місцях запуску ракет та дронів. Але для цього Захід має надати Україні далекобійну зброю. Таку думку Ходжес висловив в інтерв’ю РБК-Україна, повідомляє медіа агенція Останній Бастіон.

«Я більше не думаю над тим, чи можуть у росіян закінчитися ракети. Здається, їх лишається чимало. І також, здається, ще є сотні дронів, які поставив Іран. Тож ключові задачі: перше – робити все можливе для захисту населення, друге – продовжувати вдосконалювати протиповітряну і протиракетну оборону, третє - йти до джерел, тобто завдавати ударів по місцях, з яких запускаються ці ракети та дрони», – сказав Ходжес.

Він наголосив, що, аби позбавити росію можливості безкарно здійснювати обстріли української території з глибокого тилу, Захід має надати Україні далекобійну зброю.

«Ми не можемо дозволяти росії безкарно стріляти зі сховища. Обмеження Заходу щодо надання зброї більшої дальності ніж GMLRS, фактично дає росії такі схованки», – пояснив генерал.

вибір редакції
Читайте також:
Опінії
У Кремлі до останнього вірять, що в якусь мить геополітична, економічна, соціальна чи якась інша ситуація у світі зміниться на користь РФ.
10.12.2022, 07:09
Політика
Викладаємо поетапний план із 10 пунктів щодо переоблаштування російської федерації як головного чинника глобальної нестабільності.
17.06.2022, 18:10
Опінії
Росія, США і Велика Британія на папері надали українцям “гарантії безпеки”.
05.12.2021, 12:34
Світ
Анкара і Баку ведуть плідні перемовини щодо створення єдиного тюркського війська; до них може долучитися й Ісламабад.
28.07.2021, 14:00
Світ
У відповідь жителі країни закликають один одного економити.
15.12.2020, 20:13