Американське бачення нових цілей для ЗСУ

ВІЙНА
11 січня, 18:13
Ілюстративне фото: бойове чергування ракетних комплексів "Точка-У"
Ілюстративне фото: бойове чергування ракетних комплексів "Точка-У"

Ходжес: «Ми не можемо дозволяти росії безкарно стріляти зі схованки».

Американський генерал у відставці Бен Ходжес вважає, що зупинити російський терор проти критичної інфраструктури можна за допомогою ударів по місцях запуску ракет та дронів. Але для цього Захід має надати Україні далекобійну зброю. Таку думку Ходжес висловив в інтерв’ю РБК-Україна, повідомляє медіа агенція Останній Бастіон.

«Я більше не думаю над тим, чи можуть у росіян закінчитися ракети. Здається, їх лишається чимало. І також, здається, ще є сотні дронів, які поставив Іран. Тож ключові задачі: перше – робити все можливе для захисту населення, друге – продовжувати вдосконалювати протиповітряну і протиракетну оборону, третє - йти до джерел, тобто завдавати ударів по місцях, з яких запускаються ці ракети та дрони», – сказав Ходжес.

Він наголосив, що, аби позбавити росію можливості безкарно здійснювати обстріли української території з глибокого тилу, Захід має надати Україні далекобійну зброю.

«Ми не можемо дозволяти росії безкарно стріляти зі сховища. Обмеження Заходу щодо надання зброї більшої дальності ніж GMLRS, фактично дає росії такі схованки», – пояснив генерал.

Читайте також:
Війна
Війна проти України сприймається наразі Кремлем як важливий, але не єдиний фронт для РФ. Окупанти вважають, що воюють проти цілого Заходу.
23 листопада, 17:32
Політика
Внутрішня нестабільність і проблема російської ядерної зброї не призведуть до глобального колапсу, як думають в ЄС та США.
11 вересня, 18:16
Опінії
Без жодного перебільшення та егоцентризму стверджуємо, що Україна – менеджер геополітичних змін на Росії. Східний сусід доживає своє...
17 травня, 16:38
Опінії
7 оманливо простих хибних рішень, 2 поганих варіанти та 1 хороший. Але єдиного рецепта дезінтеграції РФ, на жаль, не існує!
15 травня, 18:13
Світ
Ресурсна федерація московії в її нинішньому вигляді завжди буде небезпечною для сусідів і цілого світу, хай би там що не казали у Кремлі.
23 квітня, 20:05
Життя
Відродження родини в її функціях і суб'єктності – основна візія українства у XXI столітті. На цьому має ґрунтуватися вітчизняна політика.
11 квітня, 19:45