Американський інститут вивчення війни назвав цілі війни путіна в Україні

ВІЙНА
06.07.2022, 10:25
Американський інститут вивчення війни назвав цілі війни путіна в Україні

Мета війни - знищення суверенітету України та змінити там режим, поставивши своїх маріонеток та взявши нашу країну в орбіту власного впливу

Військові аналітики вважають метою російської війни знищення суверенітету України і зміну режиму.

Про це повідомляє американський Інститут вивчення війни (ISW).

Зазначається, що цілями ординських окупантів під час їх вторгнення в Україну залишаються зміна режиму в Києві та усунення суверенітету української держави.

Ключові висновки аналітиків інституту:

  • Секретар Ради безпеки росії Микола Патрушев повторив початкові цілі кремлівського бункерного щура владіміра путіна щодо так званої “операції” в Україні, припустивши, що Кремль зберігає свою мету, включаючи зміну режиму та територіальну експансію далеко за межами Донбасу.
  • російські війська продовжували наступальні дії на північний захід і схід від Слов’янська.
  • Окупанти намагаються просуватися на захід від району Лисичанська в напрямку Сіверська.
  • Ймовірно, російські війська намагаються отримати доступ до сільських доріг на південний схід від Бахмута, щоб наступати на місто з півдня.
  • Українські сили здійснили обмежений контрудар на південному заході від Донецька.
  • російські війська продовжували обмежені та безуспішні штурми на півночі Харківської області.
  • російська влада проводить посилення заходи з призову на окупованих територіях, щоб компенсувати втрати живої сили, яких зазнають.
  • Кремль продовжує консолідувати адміністративний контроль над окупованими територіями України, що, ймовірно, створить умови для безпосереднього приєднання цих територій до рф.

Читайте також:
Світ
Удари Ірану лише пришвидшили приховану кризу ОАЕ, яка, мов іржа, роз’їдає «найбезпечнішу гавань» світу.
15 квітня, 16:21
Опінії
Головне — не завадити тепер самим собі. Через власну жадібність. І власний популізм.
15 квітня, 14:18
Війна
Війна проти Ірану, ймовірно, створює для Туреччини умови для відновлення цієї ж стратегії, вважають деякі експерти.
14 квітня, 11:17
Політика
Багатогодинні переговори між делегаціями США та Ірану завершилися без досягнення угоди.
12 квітня, 20:19
Новини
Глобальний баланс під загрозою: у США попередили про наслідки курсу Трампа.
10 квітня, 17:19
Війна
Світ завмер за крок від великої катастрофи.
09 квітня, 16:10