Азербайджан проводить маневри на кордоні з Вірменією

СВІТ
17 січня, 18:48
Азербайджан проводить маневри на кордоні з Вірменією

Баку продовжує натякати Єревану на потребу укласти остаточну мирну угоду і провести демаркацію спільного державного кордону.

З цією метою окремі з'єднані підрозділи азербайджанського війська зосередилися впритул до Вірменії, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на міністерство оборони Азербайджану.

Як з'ясувалося, на лінію фактичного контролю у Карабасі (точне місце не вказується – прим. ред.) з інспекцією прибули начальник Генерального штабу генерал-полковник Кериім Велієв, командувач сухопутних військ генерал-лейтенант Енвер Ефендієв та інші посадові особи.

У маневрах беруть участь піхотні та моторизовані полки разом із бойовою технікою (легка бронетехніка та гелікоптери), а також спецпризначенці-коммандос і мінери.

«Під час денних і нічних навчань відпрацьовується тактична та вогнева підготовка у гірських умовах. Бійці відточують набуті під час війни 2020 року вміння долати гірські дороги, особливо заміновані ділянки, перевали та висоти. Також буде підвищено рівень злагодженості піхотних та моторизованих підрозділів», – повідомили у міністерстві оборони Азербайджану.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати про те, що наприкінці минулого року на кордоні з Іраном відбулися показові спільні азербайджансько-турецькі маневри.

Азербайджан проводить маневри на кордоні з Вірменією_1
вибір редакції
Читайте також:
Світ
Після того, як прем'єр-міністр Нікол Пашинян оголосив про вихід Вірменії з ОДКБ, в Єревані не соромляться публічно нападати на РФ.
15 березня, 21:21
Світ
Представники корінних народів Північного Кавказу, об'єднаних у черкеський союз, розмірковують над майбутнім після розвалу РФ.
10 березня, 19:53
Історія
23.II.1944 року совєцький режим розпочав каральну операцію під назвою "Сочевиця". Було депортовано до півмільйона чеченців та інгушів.
23 лютого, 17:32
Світ
Представники найчисленнішого тюркськомовного етносу кипчацької групи Республіки Дагестан закликали одноплемінників до єднання.
05 лютого, 17:09
Економіка
Криміналізовані Москвою сепаратисти з Сухумі не здатні забезпечувати населення відторгнутого у Сакартвело регіону електроенергією.
03 лютого, 18:32
Світ
Майже мільйон громадян РФ за цей рік змогло втекти до маленької кавказької республіки, що є загрозою для національної безпеки.
19.12.2022, 05:51